KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 15. kolo / ne 03.02 2013 / Začátek: 10:00

4:2

Vyhrané sady: 15:8 / Vyhrané míčky: 231:184

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Demek
Josef Medek
  • 9
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Andriy Sitak
Lukáš Borůvka
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0
  • 7
  • 4
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Michal Lebeda
Martin Jahoda
  • 7
  • 11
  • 8
  • 12
  • 8
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Andriy Sitak
Josef Medek
  • 4
  • 8
  • 11
  • 9
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Tomáš Demek
Jakub Borůvka
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0
  • 2
  • 6
  • 10
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Michal Lebeda
Lukáš Borůvka
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 3
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Michal Lebeda Andriy Sitak
Josef Medek Martin Jahoda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Liberec A

Sokol H.Králové 2 Imeda A

Extraliga mužů / 05.10.2012 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 15 59:6 58
2. Sokol Králův Dvůr A 15 57:14 55
3. STEN marketing HB Ostrov A 15 55:19 51
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 15 40:32 40
5. Charvát Baník Havířov A 15 43:36 40
6. SK Kotlářka Praha A 15 35:40 35
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 15 34:44 33
8. TJ Ostrava KST A 15 30:43 31
9. Sokol H.Králové 2 Imeda A 15 29:44 30
10. Robot Mokré Lazce A 15 35:47 29
11. Moravská Slavia Brno A 15 10:58 17
12. SKST Liberec A 15 14:58 17