KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 16. kolo / so 19.01 2013 / Začátek: 14:00

4:0

Vyhrané sady: 12:2 / Vyhrané míčky: 147:79

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Tregler
Lukáš Borůvka
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 3
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Antonín Gavlas
Jiří Kodým
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 2
  • 2
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Michal Obešlo
Martin Jahoda
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 6
  • 11
  • 4
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Antonín Gavlas
Lukáš Borůvka
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Tomáš Tregler
Martin Jahoda
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Michal Obešlo
Jiří Kodým
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Tomáš Konečný Michal Obešlo
Martin Jahoda Josef Medek
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Liberec A

SF SKK El Niňo Praha A

Extraliga mužů / 06.10.2012 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 16 63:6 62
2. Sokol Králův Dvůr A 16 61:14 59
3. STEN marketing HB Ostrov A 16 59:21 55
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 16 44:33 44
5. Charvát Baník Havířov A 16 46:39 42
6. SK Kotlářka Praha A 16 38:43 37
7. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 16 38:45 37
8. TJ Ostrava KST A 16 32:47 32
9. Sokol H.Králové 2 Imeda A 16 30:48 31
10. Robot Mokré Lazce A 16 35:51 30
11. Moravská Slavia Brno A 16 11:62 18
12. SKST Liberec A 16 14:62 18