KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 19. kolo / ne 10.03 2013 / Začátek: 10:00

2:4

Vyhrané sady: 7:15 / Vyhrané míčky: 177:218

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Miloš Šlapák
Martin Hanák
  • 5
  • 1
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Andriy Sitak
Jan Holáň
  • 12
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 11
  • 7
  • 11
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Michal Lebeda
Antonín Schwarzer
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 0
  • 9
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Andriy Sitak
Martin Hanák
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Miloš Šlapák
Antonín Schwarzer
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 12
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Michal Lebeda
Jan Holáň
  • 1
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Andriy Sitak Michal Lebeda
Antonín Schwarzer Martin Hanák
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Robot Mokré Lazce A

Sokol H.Králové 2 Imeda A

Extraliga mužů / 22.11.2012 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SF SKK El Niňo Praha A 19 75:6 74
2. Sokol Králův Dvůr A 19 69:18 68
3. STEN marketing HB Ostrov A 19 71:22 67
4. DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 19 56:37 56
5. SK Kotlářka Praha A 19 46:49 46
6. Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 19 47:51 46
7. Charvát Baník Havířov A 19 48:51 45
8. Robot Mokré Lazce A 19 41:61 36
9. TJ Ostrava KST A 19 34:59 35
10. Sokol H.Králové 2 Imeda A 19 33:60 34
11. Moravská Slavia Brno A 19 17:71 24
12. SKST Liberec A 19 19:71 24