KONEC

TT Moravský Krumlov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 05.04.2024 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

SKST Chodov

Extraliga mužů / 07.04.2024 / 16:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.04.2024 / 17:00

KONEC

NH Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 11.04.2024 / 18:00

KONEC

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 12.04.2024 / 17:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Chodov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 12.04.2024 / 18:00

KONEC

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 13.04.2024 / 11:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 13.04.2024 / 18:00

KONEC

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga mužů / 19.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SK Dobré

Extraliga žen / 20.04.2024 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 20.04.2024 / 15:00

PŘED ZÁPASEM

MK Řeznovice

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 20.04.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 21.04.2024 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 21.04.2024 / 19:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 22.04.2024 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 26.04.2024 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Chodov

Extraliga mužů / 02.05.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 1/3/3. kolo / po 03.06 2013 / Začátek: 18:00

3:4

Vyhrané sady: 12:14 / Vyhrané míčky: 240:238

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Pavel Širuček
Michal Obešlo
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 3
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Lubomír Jančařík
Antonín Gavlas
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0
  • 4
  • 9
  • 12
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Radek Košťál
Tomáš Konečný
  • 12
  • 8
  • 8
  • 7
  • 0
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Lubomír Jančařík
Tomáš Tregler
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 11
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Pavel Širuček
Tomáš Konečný
  • 4
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Radek Košťál
Antonín Gavlas
  • 8
  • 10
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Pavel Širuček Lubomír Jančařík
Tomáš Tregler Tomáš Konečný
  • 11
  • 7
  • 11
  • 10
  • 6
  • 3
  • 11
  • 9
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:4

další vzájemná utkání

SF SKK El Niňo Praha A

Sokol Králův Dvůr A

Extraliga mužů / 30.05.2013 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha A

Sokol Králův Dvůr A

Extraliga mužů / 29.05.2013 / 18:00 /

Sokol Králův Dvůr A

SF SKK El Niňo Praha A

Extraliga mužů / 14.02.2013 / 17:30 /

SF SKK El Niňo Praha A

Sokol Králův Dvůr A

Extraliga mužů / 25.10.2012 / 17:30 /