K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Méty hostí French Junior & Cadet Open


Ve startovní listině i třináct mladých českých reprezentantů

Další test výkonnosti před letošním vrcholem sezóny, kterým je červencové MEJ v Bratislavě, mají před sebou mladí reprezentanti České republiky. Šest juniorských a sedm kadetských reprezentantů čeká tento týden v Métách start na mezinárodním turnaji French Junior & Cadet Open, který je zařazen do světového okruhu ITTF Premium Junior Circuit.

TomᚠPolansý, sportovec, stolní tenista, kadetský reprezentant Èeské republiky

Jediným českým reprezentantem, který se v Métách vyhne kvalifikaci, je Tomáš Polanský

Česká výprava vyrazí do Francie na dvě etapy. Od dnešních ranních hodin je na cestě se svými trenéry skupinka juniorské reprezentace, o dva dny později pojede do hlavního města Lotrinska kadetská část české reprezentace.

Pětidenní turnaj v Métách odstartují ve středu 15. dubna soutěže jednotlivců juniorské kategorie. Ve dvouhře juniorů je Tomáš Polanský mezi šestnácti hráči, kteří byli přímo nasazeni do hlavní soutěže. Na ostatní mladé české reprezentanty čeká nejprve start v kvalifikačních skupinách.

Na turnaji ve francouzských Métách se představí:

Junioři: Tomáš POLANSKÝ, Stanislav KUČERA, Jakub NĚMEČEK; juniorky: Kateřina ČECHOVÁ, Nikita PETROVOVÁ, Markéta ŠEVČÍKOVÁ.

Kadeti: Jan VALENTA, Matěj SIWIEC, Filip ČERNOTA; kadetky: Zdena BLAŠKOVÁ, Anežka ILČÍKOVÁ, Barbora POLÍVKOVÁ a Gabriela ŠTÉPÁNOVÁ.

Ve startovní listině French Junior & Cadet Open 2015 je celkem 226 mladých hráčů a hráček z šestadvaceti zemí z celého světa. Turnaj v Métách začíná ve středu 15. dubna a vyvrcholí v neděli 19. dubna 2015.

Bližší informace o turnaji French Junior & Cadet Open 2015 najdete na: http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2530&category=WJC