K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Na olympijské parky se bude ještě dlouho vzpomínat


Na Lipně se pravidelně konaly turnaje, které byly vždy plně obsazené

Téměř sto tisíc malých i velkých sportovců si v průběhu letošních prázdnin s chutí zahrálo stolní tenis. Kde? No přece v olympijských parcích, které v České republice vyrostly v průběhu olympijských her v Rio de Janeiru.

A protože jsme přesvědčeni o tom, že se návštěvníkům na Lipně, v Ostravě i Plzni stolní tenis líbil, pojďme si ještě jednou připomenout, co všechno jsme pro vás připravili. Na Lipně se po celou dobu trvání her, tedy sedmnáct dnů lidé bavili u klasických stolů, midi i mini stolů, mohli si vyzkoušet světový unikát, kterým byl kulatý stůl, ale také se pobavit u stolů, které třeba plavaly na vodní hladině. Pořádali jsme turnaje a exhibice. Náš stánek navštívili bývalí i současní hráči stolního tenisu, ale také olympionici, kteří se vrátili z Ria. Včetně zlatého judisty Lukáše Krpálka.

I v Ostravě a Plzni bylo kolem stolů neustále živo. Plzeňáci nezapomněli na ukázku stolního tenisu vozíčkářů, jako by tušili, že o necelý měsíc později přiveze Jiří Suchánek právě v tomto sportu bronz z paralympiády. V Ostravě se naopak představila v exhibici známá DJ LUCCA. Zkrátka, snažili jsme se představit stolní tenis jako sport, který je vhodný prakticky pro každého a kdo má chuť, může si ho bez větších problémů vyzkoušet kdekoliv, kde uvidí pingpongový stůl.

Prezentace olympijských parků ke stažení zde.