K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Největší favorité obstarají extraligovou předehrávku 6. kola


TTC Ostrava 2016 hostí pražské El Niňo a kamery ping-pong.tv budou u toho

Soubojem dvou největších aspirantů na vítězství v letošním ročníku extraligy mužů odstartuje 6. kolo. Ve čtvrtek 1. listopadu od 18 hodin hostí obhájce titulu TTC Ostrava 2016 druhého loňského finalistu, tedy tým SF SKK EL Niňo Praha. A hrát se bude před kamerami ping-pong.tv, v HD rozlišení i s komentátory.

Oba celky před letošní sezonou výrazně pozměnily kádry, ovšem i přesto jim patří první a druhá příčka v tabulce. Ostravané ještě neztratili ani bod a trojice Tomáš Tregler, Felipe Olivares a Ondřej Bajger vede tabulku s úctyhodným skóre 20:3. Pražané už mají na svém kontě jednu prohru, když v úvodním kole základní části podlehli KT Praha. To ovšem ještě nehrál Dmitrij Prokopcov. Bývalý český reprezentant vstoupil do soutěže až ve druhém kole, ale od té doby neprohrál. Má na svém kontě osm vyhraných zápasů. Společně s ním v celku vicemistra exceluje Jakub Kleprlík a důležité body získává i obranář Stanislav Kučera. Odhadnout, kdo se bude po utkání radovat, to není vůbec snadné. Jisté je, že se fanoušci mají rozhodně na co těšit.

Další tři utkání se hrají v pátek. Třetí tým průběžné tabulky KT Praha hostí Havířov a bude bezesporu velkým favoritem. Zvlášť, pokud nastoupí kompletní. Body budou v pátek chtít také hráči TJ Ostrava KST, kteří v minulém kole zaskočili Sokol Hradec Králové a zapsali cenné vítězství. Tentokrát se představí na stolech nováčka soutěže v Hodoníně. A na závěr východočeské derby mezi Sokolem a DTJ Hradec Králové. Duel, v němž proti sobě nastoupí bývalí spoluhráči z národního týmu Marek Klásek a Martin Olejník, bude mít bezesporu také skvělou atmosféru.

 

Extraliga mužů 2018/2019

Program 6. kola

Čtvrtek, 1. listopadu

TTC Ostrava 2016 – SF SKK EL Niňo Praha (18 hodin)

Pátek, 2. listopadu

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz – DTJ Hradec Králové (18)

SKST Hodonín-STAVOIMPEX – TJ Ostrava KST (18)

KT Praha – SKST Charvát Baník Havířov (18)

Kompletní informace o extralize mužů najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky