K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Němeček vyhrál i čtvrtý BTM sezóny


Premiérové prvenství mladší žákyně Anny Stránské

Na jihu Moravy tento víkend pokračují Bodovací turnaje mládeže ve stolním tenisu 2014/2015. Ve Valticích se v sobotu uskutečnila soutěž mladšího žactva jako ZFP GROUP CUP. Prvenství si vybojovali Filip Vybíral (TJ Lanškroun) a Anna Stránská (Viktorie Radim), která se radovala z prvního titulu na okruhu BTM.

Ve stejný den hostila sportovní hala v Hluku čtvrtý BTM dorostenecké kategorie. Ve startovním poli chyběli Tomáš Polanský a Barbora Kapounová, české jedničky této věkové kategorie. Vítěznou sérii v Hluku prodloužil Jakub Němeček (SK DDM Kotlářka Praha), který vyhrál i čtvrtý BTM dorostenců této sezóny. V soutěži děvčat se z prvenství radovala Kateřina Čechová (SKST Baník Havířov), která ve finále po dramatickém boji porazila českou kadetskou jedničku Zdenu Blaškovou (TJ Libín 1096 Prachatice) 3:2 na sety.


Bodovací turnaje mládeže 2014/2015logo ČAST news male

MLADŠÍ ŽACTVO

 

  • ZFP GROUP CUP

Dvouhra mladších žáků (96 startujících)

Konečné pořadí: 1. Filip VYBÍRAL (TJ Lanškroun), 2. Tomáš Martinko (TJ Ostrava KST), 3. Jan Mokrejš (Sokol Hradec Králové 2) a Radek Skála (TTC MS Brno).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Mokrejš (Sokol Hradec Králové 2) – Záboj (FK Kolín) 3:0 (4,5,0), Štalzer (SK Frýdlant n.O.) – T. Martinko (TJ Ostrava KST) 0:3 (-7,-8,-3), Vybíral (TJ Lanškroun) – Bělík (TJ Ostrava KST) 3:2 (7,-9,-9,5,9), Jadrný (SK Jihlava) – Skála (TTC MS Brno) 1:3 (-7,-9,9,-8). Semifinále: Mokrejš – T. Martinko 0:3 (-10,-3,-7), Vybíral – Skála 3:2 (7,8,-9,-7,9).  Finále: Tomáš Martinko – Filip VYBÍRAL 2:3 (-10,-8,4,7,-4).

Soutěž útěchy

Finále: Adam KONČAL (KST Klatovy) – Lukáš Červinka (TJ Slavia Kroměříž) 3:2 (-7,4,9,10).

Čtyřhra mladších žáků

Finále: Tomáš MARTINKO, Šimon BĚLÍK (TJ Ostrava KST) – Filip Vybíral, Dalibor Skopal (TJ Lanškroun, SK Přerov) 3:2 (7,7,-7,-10,2).

Dvouhra mladších žákyň (50 startujících)

Konečné pořadí: 1. Anna STRÁNSKÁ (Viktorie Radim), 2. Linda Záděrová (TTC MS Brno), 3. Niamh Štricová (TTC Slaný) a Martina Nováková (SKP Ústí nad Labem).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Štricová (STC Slaný) – Matoušová (TJ Hrádek) 3:1 ((-5,5,10,7), Záděrová (TTC MS Brno – Witoszová (SKST Baník Havířov) 3:0 (10,2,7), Stránská (Viktorie Radim) – Hnojská (TJ Klatovy) 3:0 (5,5,9), Vašendová (TJ Sokol Kozlovice) – Nováková  (SKP Ústí nad Labem) 0:3 (-8,.8,-6). Semifinále: Štricová – Záděrová 0:3 (-8,-5,-3), Stránská – Nováková 3:0 (7,8,8). Finále: Linda Záděrová – Anna STRÁNSKÁ 2:3 (6,-8,6,-11,-10).

Soutěž útěchy

Finále: Natálie NEČASOVÁ (KST Orel České Budějovice) – Johana Jonášová (KST ZŠ Vyšší Brod) 3:0 (10,6,9).

Čtyřhra mladších žákyň

Finále: Linda ZÁDĚROVÁ, Anna STRÁNSKÁ (TTC MS Brno, Viktorie Radim) – Martina Nováková, Aneta Matoušová (SKP Ústí nad Labem, TJ Hrádek) 3:2 (5,9,-14,-5,4).

nejlepší žákyně P1000130

Dvouhru mladších žákyň ve Valticích ovládla Anna Stránská (na snímku uprostřed)

DOROST

 

  • Turnaj přátelství  (30. ročník)

Dvouhra dorostenců (95 startujících)

Konečné pořadí: 1. Jakub NĚMEČEK (SK DDM Kotlářka Praha), 2. Patrik Klos (TJ Ostrava KST), 3. Vlastimil Buben (Sokol Hradec Králové 2) a David Průša (Sportovní Jižní Město o.p.s.).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Kučera (SK DDM Kotlářka Praha) – Buben (Sokol Hradec Králové 2) 1:3 (-13,-9,7,-7), Rozínek (SKST Baník Havířov) – Klos 1:3 (13,-7,11,-8,-7), Strejc (TTC Kladno) – Průša (Sportovní Jižní Město o.p.s.) 1:3 (-10,6,8,-9), Górecki (SKST Baník Havířov) – Němeček (SK DDM Kotlářka Praha) 1:3 (-7,11,-8,-7). Semifinále: Buben – Klos 1:3 (-6,8,-7,-5), Průša – Němeček 0:3 (-6,-9,-10). Finále: Patrik Klos – Jakub NĚMEČEK 2:3 (7,-8,10,-9,-4).

Soutěž útěchy

Finále: David Šálený – Vilém Krejcar (oba (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (8,4,7).

Čtyřhra dorostenců

Finále: Patrik KLOS, Jiří MARTINKO (TJ Ostrava KST) – Stanislav Kučera, Jakub Němeček (SK DDM Kotlářka Praha) 3:2 (9,-6,9,-8,9).

Němeček IMG_6278

Jakub Němeček vyhrál i čtvrtý BTM dorostenců v letošní sezóně

Dvouhra dorostenek (54 startujících)

Konečné pořadí: 1. Kateřina ČECHOVÁ (SKST Baník Havířov), 2. Zdena Blašková (TJ Libín Prachatice), 3. Tereza Kozáková (Sokol Hradec Králové 2) a Anežka Ilčíková (SKST Hodonín).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: K. Čechová (Baník Havířov) – Pikolonová (Sokol Brtnice) 3:0 (6,5,8), Kozáková (Sokol Hradec Králové 2) – Tušlová (SKST Topolčany) 3:0 (6,6,6), Slezáková (KST Hluk) . Ilčíková (SKST Hodonín) 0:3 (-6,-5,-7), Štěpánová (TJ Sokol Děhylov) – Z. Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice) 1:3 (7,-5,-2,-9). Semifinále: K. Čechová – Kozáková 3:0 (11,3,11), Ilčíková – Z. Blašková 1:3 (11,-8,-8,-6). Finále: Kateřina ČECHOVÁ – Zdena Blašková 3:2 (-3,9,3,-6,8).

Soutěž útěchy

Finále: Klára Diblíková (Slavoj Praha) – Barbora Polívková (SKST Vlašim) 3:0 (2,5,7).

Čtyřhra dorostenek

Finále: Zdena BLAŠKOVÁ, Michaela VIKTORÍNOVÁ (TJ Libín 1096 Prachatice, KST Zlín) – Stanislava Slezáková, Tereza Kozáková (KST Hluk, Sokol Hradec Králové 2) 3:1 (7,6,-8,12).

rozhodčí P1000155

Sbor rozhodčích, který řídil BTM mladšího žactva ve Valticích

Kompletní výsledky IV. BTM ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/