SEZNAM VŠECH DÍLŮ PINGCASTU

Veškeré díly si můžete poslechnout zpětně na svazovém YouTube, Facebook, a podcastových aplikacích Anchor, Breaker, Castbox, Google Podcast, Pocketcast, Radio Public, Spotify, Apple podcast a Overcast.

 

Klasické díly

PingCast# 60 s Jakubem Kleprlíkem a Jindřichem Panským: Další díl přináší povídání s Jakubem Kleprlíkem a Jindřichem Panským, kteří zhodnotili základní část Extraligy mužů a zkusili předpovědět blížící se čtvrtfinále.

PingCast# 59 s Anetou Širučkovou a Bohumilem Vožickým: Díl je zaměřen na Extraligu žen.

PingCast# 58 s Jiřím Martinkem a Pavlem Širučkem: Uslyšíte postřehy obou reprezentantů z velmi úspěšného turnaje v Düsseldorfu.

PingCast# 57 s Tomášem Polanským: Dozvíte se, jak Tomáš hodnotí své zahraniční angažmá a mnohem více.

PingCast# 56 s Tomášem Malíkem: Dozvíte se, jakým způsobem začínala Tomášova rozhodcovská kariéra, nebo co je zapotřebí, aby rozhodčí mohl jet na zahraniční turnaj.

PingCast# 55 s Ondřejem Bajgerem: Dozvíte se od našeho hosta, jak probíhala léčba zraněného ramena a nebo, jak vzpomíná na zahraniční angažmá. Nejen to, ale mnohem více si můžete poslechnout v tomhel díle.

PingCast# 54 Vánoční speciál: V tomhle díle soutěží tři dvojice ve vědomostním kvízu, dozvíte se, o co se dvojice vsadily a kdo vyhrál.

PingCast# 53 s Lucií Dvořákovou: Dozvíte se zajímavé informace z hudebního světa, ale i ze světa stolního tenisu.

PingCast# 52 s Jiřím Suchánkem: Uslyšíte, jak bylo zorganizované MS v PARA stolním tenise v Granadě, jak Jirka hodnotí výsledky a mnohem více.

PingCast# 51 s Rostislavem Kleslou: Dozvíte se, jak se dostal ke stolnímu tenisu, jak vnímá rozdíly ve výchově mládeže v hokeji a stolním tenise a mnohem více.

PingCast# 50 s Janem Valentou: Uslyšíte, jak probíhalo MS jednotlivců v Číně, či jaké zranění Honzu v jeho kariéře trápila a mnohem více. 

PingCast# 49 se Zdenou Blaškovou: Dozvíte se, jak se Zdena ohlíží za svým úspěchem na ME do 21 let a mnohem více. 

PingCast# 48 s Miroslavem Jinkem: Uslyšíte, jak vznikl námat uspořádání Superfinále, co se od něj očekává a mnohem více.

PingCast# 47 s Pavlem Širučkem: Dozvíte se, jak vznikl návrat Pavla do Česka, jaký má názor na míčky Nittaku a mnohem více.

PingCast# 46 s Jaroslavem Mikeskou: Uslyšíte, jak se vyvíjelo zranění Lindy Záděrové, jak probíhají tréninky Karin Grofové s jejím synem a mnohem více.

PingCast# 45 s Miroslavem Jinkem: Dozvíte se, jak probíhaly mistrovské oslavy, jak Miroslav Jinek hodnotí sezónu 2021/22 a jaké budou novinky v extralize mužů pro sezónu 2022/23.

PingCast# 44 s Pavlem Krpcem: Dozvíte se, co přesně dělá KVS (Komise vrcholového sportu), z jakého důvodu se měl vrátit kontrolní turnaj a mnohem více.

PingCast# 43 s Františkem Onderkou: Zjistíte, jaký je Jiří Vráblík, či Jakub Zelinka, jak se udál úder levou rukou v semifinále extraligy mužů a jiné zajímavosti.

PingCast# 42 s Jaromírem Němcem: Jakým směrem bude směřovat PARA stolní tenis, jak probíhá nábor PARA stolních tenistů a další zajímavosti se dozvíte v tomto díle.

PingCast# 41 s Karin Grofovou: Uslyšíte, jak těžké je mít za trenéra svého rodiče, nebo jak probíhal návrat za stolně tenisový stůl po porodu a samozřejmě jiné zajímavosti.

PingCast# 40 s Petrem Kauckým: Zjistíte, jak vznikla pálka nesoucí název „Kohákovka“, co má za funkce Matthias Landfried a mnohem více.

PingCast# 39 s Bohumilem Vožickým: Jaké měl začátky s trénováním Bohumil Vožický, nebo jaká panuje spokojenost s Radkem Skálou se dozvíte v tomto díle.

PingCast# 38 s Martinem Protivou: Dozvíte se, jak vznikl nápad pingpongových kartiček, jak je můžete sbírat a mnohem více.

PingCast# 37 s Vojtěchem Rozínkem: Proč se Vojta rozhodl být trenérem, jaký je rozdíl mezi stolním tenisem a PARA stolním tenisem a mnohem více se dozvíte v tomto díle.

PingCast# 36 s Janem Mokrejšem: Uslyšíte, jak vznikla mediální propagace, co má Sokol Hradec Králové v plánu, nebo jak se Honzovi líbí nová identita ČÁST a další zajímavosti.

PingCast# 35 s Tomášem Martinkem: Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi ME dospělých a juniorů, jakou Tomáš studuje vysokou školu a další.

PingCast# 34 s Davidem Šáleným: Uslyšíte, jak byla založena Slavie, jak to vypadá s podcastem Koncovka a mnohem více.

PingCast# 33 s Petrem Svatošem: Uslyšíte, jaké jsou zahraniční soutěže handicapovaných, jak často Petr trénuje a další zajímavé informace.

PingCast# 32 s Jindřich Panským: Dozvíte se, jak probíhalo ME v Praze 1986, jak probíhalo působení reprezentačního trenéra a další zajímavosti.

PingCast# 31 s Hanou Valentovou: Uslyšíte, jakým systémem se hrají bodovací turnaje mládeže, proč se změnily věkové kategorie a mnohem více.

PingCast# 30 se Stanislavem Kučerou: Dozvíte se, kdo je vzorem Stanislava Kučery, proč je čím dál méně obranářů, či jak by chtěl proměnit matchball při finále MČR apod.

PingCast# 29 s Petrem Korbelem: Uslyšíte, jak se změnil český stolní tenis od roku 2010, nebo jak zvládnout přechod z juniorů do dospělých a další zajímavosti.

PingCast# 28 s Karlem Karáskem: Dozvíte se jakou bude mít KST Ostrava sestavu na sezónu 2022/23, jak vzniklo soustředění v Hluku, či jaká je situace u juniorské reprezentace, atd.

PingCast# 27 s Romanem Kleckerem: Uslyšíte, jak probíhali olympijské hry z pohledu rozhodčího, nebo jestli jsou v ČR mladí talentovaní rozhodčí.

PingCast# 26 Vánoční speciál: V tomhle díle soutěží tři dvojice ve vědomostním kvízu, dozvíte se, o co se dvojice vsadily a kdo vyhrál.

PingCast# 25 Lukášem Foffem: Dozvíte se, jaký hráč je nejlepší na komentování, jak se Lukáš dostal ke komentování a další zajímavosti.

PingCast# 24 s Markem Kláskem: Uslyšíte, jak se Marek dívá na změny WTT, co je nejtěžší na práci s juniory a jiné zajímavé informace.

PingCast# 23 s Tomášem Konečným: Dozvíte se, jaký má Tomáš názor na změny v pravidlech, či jak se mu líbí styl poháru v Rakousku apod.

PingCast# 22 s Jakubem Kleprlíkem: Uslyšíte, jak fungovala zahraniční angažmá, jak se postupně vyvíjel klub Cannes, nebo jaký má Kuba vztah se svým bratrem a mnohem více.

PingCast# 21 s Tomášem Treglerem: Dozvíte se, jak Tomáš hodnotí MČR v Havířově, nebo jak probíhá příprava na jednotlivé soupeře a mnohem více.

PingCast# 20 s Tomášem Koladasem: Uslyšíte, jak Tomáš hodnotí své vystoupení na Czech openu, jak velkou výhodou je mít svého osobního trenéra a další informace.

PingCast# 19 s Petrem Bohumským: Dozvíte se, jak se Petr stal mezinárodním rozhodčím, jestli měl nějaký úspěch jako hráč, či jaké kuriozity se mu staly na turnajích.

PingCast# 18 s Adamem Štalzerem: Uslyšíte, jak Adam hodnotí své výkony, co jsou jeho sny, či co je CISO.

PingCast# 17 s Hanou Matelovou a Jiřím Vráblíkem: Dozvíte se, jak Hanka a Jirka hodnotí své tituly na MČR v Havířově 2021 a mnohem více.

PingCast# 16 s Petrem Davidem: Dozvíte se, jak Petr hodnotí zahraniční angažmá, nebo co by chtěl ještě dokázat.

PingCast# 15 s Markem Čihákem: Uslyšíte, jak Marek hodnotí své zahraniční angažmá, jaké má cíle do budoucna a mnohem více.

PingCast# 14 s Jiřím Martinkem: Jak se dostal Jirka do zahraničí, nebo co říká na soutěže v Rakousku se dozvíte v tomhle díle.

PingCast# 13 s Jakubem Seibertem: Dozvíte se, jak se Kuba dostal ke stolnímu tenisu, nebo jak se zrodil přestup do Liberce.

PingCast#12 s Tomášem Demkem a Davidem Reitšpiesem: Dozvíte se, jak vznikla nová stolně tenisová hala, jak se Davidovi líbilo v Německu, nebo třeba jak vzniklo spojení Demek a Korbel.

PingCast# 11 se Šimonem Bělíkem a Ondřejem Květonem: Dozvíte se, o co se sází mezi stolními tenisty, co si oba hosté myslí o novém formátu WTT a mnoho dalšího.

PingCast# 10 s Danou Čechovou a Františkem Onderkou: Uslyšíte, co Dana Čechová plánuje po konci kariéry, nebo jak František Onderka přestoupil do El Niňa.

PingCast# 9 S Karin Grofovou, Anetou Širučkovou a Jiřím Suchánkem: Uslyšíte, jak probíhaly oslavy, jak to je s handicapem v para stolním tenise a jiné zajímavosti.

PingCast# 8 s Karolínou Mynářovou a Tomášem Konečným: Uslyšíte, jak je kvalitní a jakým stylem se hraje Rakouská Bundesliga, jak probíhal kontrolní turnaj žen a mnohem více.

PingCast# 7 s Dagmar Ilievovou a Jiřím Vráblíkem: Dozvíte se, jak probíhají oslavy titulu z polské Superligy a jaké má Dáša plány po konci hráčské kariéry.

PingCast# 6 s Tomášem Koldasem a Dmitrijem Prokopcovem: Dozvíte se, jak probíhaly oslavy, jakým způsobem se hraje dánská liga a mnohem více.

PingCast# 5 s Anetou Širučkovou a Jaroslavem Mikeskou: Dozvíte se informace k extralize žen, anebo jaký mají názor hosté na vysílání utkání z ženské extraligy.

PingCast# 4 se Solomiyou Brateykovou a Lindou Záděrovou: Uslyšíte, jak bude probíhat ETTU pohár, či jaké dostaly holky zahraniční nabídky apod.

PingCast# 3 s Ondřejem Květonem a Michalem Obešlem: Dozvíte se, jak probíhaly semifinálové série a mnohem víc.

PingCast# 2 s Tomášem Martinkem: Uslyšíte, jak Tomáš vidí nadcházející MS dospělých, jak hodnotí své výkony a další zajímavosti.

PingCast# 1 se Zdenou Blaškovou a Stanislavem Kučerou: Uslyšíte zhodnocení prozatímního průběhu extraligy, nebo třeba jak je spokojen s výkony Zdena Blašková.

 

Speciální díly

PingCast Speciál# 12 s Ivou Čečotkou Meidlovou: V dalším díle uslyšíte povídání s Ivou Čečotkou Meidlovou, která se stala MISTRYNÍ České republiky ve smíšené čtyřhře s Tomášem Polanským.

PingCast Speciál# 11 s Danou Čechovou a Jaroslavem Mikeskou: Dozvíte se, jak oba hosté hodnotí kvalitu letošní ženské extraligy a mnohem více.

PingCast Speciál# 10 s Danou Čechovou a Jindřichem Panským: Uslyšíte, jak oba hosté vidí mužskou extraligu, či jaký mají názor na Superfinále.

PingCast Speciál# 9 s Pavlem Čadou a Tomášem Urbánkem: Dozvíte se, jak probíhalo výběrové řízení, nebo jak vzniklo nové logo České asociace stolního tenisu.

PingCast Speciál# 8 s paralympioniky: Zjistíte, co dostali naši paralympionici za reprezentování ČR, nebo co dělali ve volném čase v Tokiu.

PingCast Speciál# 7 se Zdenou Blaškovou: Dozvíte se, jak důležité je kamarádství, nebo jak vznikla dvojce Blašková/Tomanovská.

PingCast Speciál# 6 s Tomášem Polanským: Uslyšíte, jak se Tomáš vypořádal se zraněním zad, nebo jak probíhal turnaj WTT v Budapešti.

PingCast Speciál# 5 s Hanou Matelovou: Dozvíte se, jak probíhala bublina v Tokiu, nebo jak na Hanku působila hlavní hala.

PingCast Speciál# 4 s Lindou Záděrovou a Martinem Šípem: Dozvíte se, jak probíhalo MEJ 2021, jak hodnotí své vystoupení Linda a Martin a mnohem více.

PingCast Speciál# 3 s Lubomírem Jančaříkem:Dozvíte se, jak probíhá příprava do Tokia, nebo jako probíhalo ME dospělých a mnoho dalších informací.

PingCast Speciál# 2 s Petrem Svatošem: Uslyšíte, jak se Petr dostal studovat do Japonska, nebo jak probíhala kvalifikace do Tokia 2021.

PingCast Speciál# 1 s Pavlem Širučkem: Dozvíte se, jaké jsou rozdíly mezi světovou a evropskou kvalifikací a jak probíhala evropská kvalifikace.