K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Program šampionátu v Teplicích bude pestrý a plný zábavy


Těšit se můžete na kvalitní stolní tenis, soutěže, exhibice, ale také vyhlášení ankety a jedno milé poděkování

Už příští týden se do Teplic sjedou nejlepší čeští hráči a hráčky, aby svedli souboj o další tituly mistrů republiky. Podle organizátorů se od 1. do 3. března nebude v hale nudit nikdo, kdo chce nejen fandit, ale také se stolním tenisem pobavit. Zejména pak po oba víkendové dny.

Pro děti bude připravena jedinečná ping-pongová aréna, pro dospělé pak soutěže i exhibice. Páteční kvalifikace mužů a žen, stejně jako hlavní soutěž mužů a žen do 21 let budou tradičně maratonem zápasů o postup mezi nejlepší.

Sobotní hlavní program šampionátu začne v 9.15 hodin slavnostním zahájením a předpokládaný konec je těsně před desátou hodinou večerní. Během dvanáctihodinového bloku se diváci dozví nejen jména nových mistrů republiky mužů a žen do 21 let (finálové zápasy jsou na programu v 19.20 a ve 20.10 hodin), ale také budou svědky poděkování jedné bývalé úspěšné české reprezentantce. V průběhu dne si budou moci fanoušci zasoutěžit a vítězové pak zahrát ve fan zóně proti známým profesionálním hráčům.

Ještě slavnostnější nádech bude mít nedělní program. Kromě vyhlašování vítězů a dekorování nových mistrů republiky dojde také na vyhlášení výsledků ankety Stolní tenista roku 2018. To je naplánováno po finále smíšené čtyřhry ve 14.50 hodin. Finálový blok totiž začne už ve 14 hodin, poslední finále mužské dvouhry je na programu přibližně v 18 hodin. Časový plán nedělního odpoledne je pouze orientační, jednotlivé body programu budou na sebe plynule navazovat.

Ve fanzóně se ovšem bude neustále soutěžit, hrát exhibiční zápasy a bavit se. O program se budou starat zkušení promotéři projektu Všichni za stůl, kteří stolním tenisem baví při svých show děti ve školách po celé republice.

A pro ty, kteří se těší zejména výhradně na kvalitní stolní tenis, jedna dobrá zpráva. Prozatím se z bojů o letošní tituly neomluvil nikdo z loňských vítězů. Šampionát v Teplicích zkrátka slibuje kvalitní sportovní podívanou.

Další podrobnosti o mistrovství republiky najdete na stránkách www.ping-pong.cz/mistrovstvi/mcr/.

Související novinky

Všechny novinky