K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Prohloubení spolupráce s výrobcem povrchu Taraflex


V Olomouci se sešli zástupci společnosti Gerflor CZ a vedení ČAST

V polovině února se v Olomouci setkali zástupci výrobce vinylových podlah společnosti Gerflor CZ, konkrétně jednatel Renaud Chevallier Cadell, manažer specifikačního týmu Štěpán Neuwirth a specialista pro sport Robin Peřina, se zástupci České asociace stolního tenisu. Jednání byli přítomni předseda Zbyněk Špaček a místopředseda Nikolas Endal.

Předmětem schůzky bylo prohloubení spolupráce mezi oběma stranami týkající se dodávek sportovních povrchů Taraflex. Prostřednictvím TT Marketing s.r.o., své 100% dceřiné společnosti, bude ČAST nabízet bezkonkurenční ceny povrchů Taraflex, zejména pro členy ČAST.

Taraflex patří mezi špičkové sportovní povrchy, zajišťuje komfortní sportovní zážitek a zároveň svým složením chrání sportovce před vznikem různých zranění. Samozřejmostí jsou i různé barevné varianty těchto povrchů, které rozzáří nejednu sportovní halu.

I v této nelehké době je potřeba nepřestávat věřit v lepší zítřky a podpisem této smlouvy jsme dokázali, že v lepší zítřky věříme a jdeme jim naproti.

Kontaktní osobou pro zájemce z řad členů ČAST bude pan Robin Peřina, kterého můžete kontaktovat na e-mailu: robin.perina@gerflor.com, nebo telefonicky na čísle 602543473.