K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Roman Klecker získal BB odznak


Brněnský rozhodčí se chystá na SP žen v Linci

Roman KLECKER z Brna se stal prvním českým mezinárodním rozhodčím stolního tenisu, který získal „modrý odznak“ ITTF (tzv. Blue Badge).

Brněnský rozhodčí tak úspěšně dokončil zdlouhavý a velice náročný proces, který k získání nejvyšší mezinárodní licence ITTF vede.

Roman Klecker mimo jiné letos absolvoval několik významných mezinárodních akcí. Rozhodoval na MS družstev v Tokiu, nedávno se vrátil z evropského šampionátu, který hostil portugalský Lisabon.

Vášnivý pěší turista, lépe řečeno poutník, který “po svých“ došel například 3x do Říma nebo letos do Jeruzalému, se tak může ”těšit” na další mezinárodní podniky a turnaje. A nebude čekat dlouho. Nejbližší akcí Romana Kleckera je příští týden Světový pohár žen v Linci, kde má český stolní tenis další významné zastoupení. Přímo za stoly ve Sportparku Lissfeld bude bojovat česká jednička Iveta Vacenovská, hlavním rozhodčím celého turnaje je Petr Bohumský.

Klecker IMG_9678

Roman Klecker rozhodoval zápasy ME družstev Lisabonu

Všem českým zástupcům přejeme v Linci hodně úspěchů. Ze Světového poháru žen ve stolním tenisu připravujeme původní reportáž.