K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Superhrdinové zabodovali na ZŠ Donovalská


Na show přišli také extraligoví hráči pražské Elizzy

Středa 29. listopadu nebyla pro žáky ZŠ Donovalská jen tak ledajakým dnem. Neusedli tentokrát do školních lavic, neučili se matematiku ani vlastivědu. V čele se svými učitelkami naklusali do tělocvičny, kde na ně čekal tým superhrdinů s nabitým programem Všichni za stůl 3. Celou místnost ovládlo napjaté očekávání a na dětských tvářích bylo znát, že zpestření dne vítají s nadšením.

Superhrdinka Iveta Vacenovská byla jako obvykle ve formě. Utkala se tentokrát s týmem sportovního klubu TTC Elizza Praha. Hráči nastoupili v silné sestavě. V čele stál šéf klubu Ing. Jiří Braňka, dále trenér Bohumil Vožický, extraligoví hráči Luděk Laboutka a Mohamed Shouman a dva mladší žáci Jan a Vítek Benáků. Mohamed je rodák z Egypta. Dříve působil v Německu, odkud přesedlal do české extraligy.

Během exhibice malí diváci ani nedutali. Hra byla od začátku velice napínavá. Hráči bavili publikum odpaly hlavou a dalšími legračními kousky. Nejvíce si ale děti užily zábavný program. Žáčci se zapojili do různých soutěží a her. Vyzkoušeli si také sérií odpalů na pingpongových stolech. Děti hra bavila natolik, že je ve škole potřeba otevřít druhý pingpongový kroužek. Momentálně na škole trénuje stolní tenis 20 dětí. Sportovní kroužek vede Bohumil Vožický, který se už teď moc těší na novou posilu.

A jak show hodnotí vedení školy? „Považuji celou akci Všichni za stůl velmi přínosnou, ostatně jako každou, která rozvíjí pohybovou gramotnost dětí. Náš současný kroužek se setkal s takovým ohlasem, že potřebuje další personální podporu a díky tomuto projektu můžeme nabídku našim žákům rozšířit. Dnešní show byla úžasná, nadšený jsem já, všichni žáci a celý učitelský sbor,” řekl zástupce ředitele školy Tomáš Marek.

Poděkování patří také našim partnerům, společnostem Pražská Plynárenská a Bubble Joy. Do soutěží věnovali spoustu krásných cen, takže si každý žáček odnesl domů milou památku.

2_show_9459