K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Žebříčkový turnaj dorostu ovládli Martinko s Hrabicovou


Ostravské finále dvouhry dorostenců pro sebe získal nejvýše nasazený hráč

V Havířově změřili síly čeští dorostenci a dorostenky na žebříčkovém turnaji. Na severu Moravy scházeli pouze Šimon Bělík a Linda Záděrová, jinak se na důležitém měření sil představili všichni nejlepší z dorosteneckého žebříčku.

Vítězem dvouhry dorostenců se stal Tomáš Martinko z TJ Ostrava KST, který ve finále porazil svého oddílového kolegu Františka Onderku 3:0. Klub z nedaleké Ostravy byl jednoznačně v kategorii chlapců nejúspěšnější. Do semifinále se probojoval také Vít Kadlec, který po prohře s Onderkou podlehl v boji o třetí místo Radku Skálovi.

Kategorii dorostenek ovládla domácí hráčka Klára Hrabicová. Bez porážky postoupila do play off, v němž přehrála také oddílovou kolegyni Nelu Hanákovou. V semifinále si poradila s Kristýnou Pěnkavovou a ve finále vyhrála 3:1 nad Helenou Sommerovou z pražské Kotlářky. Utkání o třetí místo vyhrála Anna Klempererová ze Sokola PP Hradec Králové 2.

 

Žebříčkový turnaj dorostu, Havířov

Finálové výsledky

Dvouhra dorostenců, semifinále: Tomáš MARTINKO (TJ Ostrava KST) – Radek SKÁLA (HB Ostrov) 3:1 (8,10,-8,2), František ONDERKA – Vít KADLEC (oba TJ Ostrava KST) 3:2 (5,-8,10,-11,2), finále: Tomáš MARTINKO – František ONDERKA 3:0 (7,9,5), o 3. místo: Radek SKÁLA – Vít KADLEC 3:1 (8,2,-9,7).

Dvouhra dorostenek, semifinále: Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) – Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim) 3:0 (8,7,13), Helena SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Anna KLEMPEREROVÁ (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) 3:0 (7,6,7), finále: Klára HRABICOVÁ – Helena SOMMEROVÁ 3:1 (9,12,-8,4), o 3. místo: Anna KLEMPEREROVÁ – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:1 (9,9,-3,12).

Kompletní výsledky najdete  ZDE

 

 

Související novinky

Všechny novinky