KONEC

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.11.2022 / 18:00

KONEC

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 17:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

4:6
KONEC

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

NH Ostrava

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:1
KONEC

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 25.11.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

SK Dobré

Extraliga žen / 25.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST PLUS Hodonín B

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 26.11.2022 / 12:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim

Extraliga žen / 26.11.2022 / 17:00

6:3
KONEC

TT Moravský Krumlov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 26.11.2022 / 18:00

6:2
KONEC

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:00

KONEC

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 27.11.2022 / 10:30

6:0
KONEC

HB Ostrov, H. Brod

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 01.12.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

SKST Liberec

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 02.12.2022 / 18:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Sokol PP Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 02.12.2022 / 18:30

PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 03.12.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SK Dobré

Extraliga žen / 10.12.2022 / 14:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 10.12.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 11.12.2022 / 10:30

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 11.12.2022 / 11:00

0:0

Moravský Krumlov vyhrál těsně v Ostravě

Úvodní duel čtvrtfinále play off Extraligy žen byl dramatický až do samotného závěru. Po devíti dvouhrách se radovaly hráčky Moravského Krumlova, které na stolech TJ Ostrava KST zvítězily nejtěsnějším rozdílem 5:4.


Domácí tým začal lépe. Tamara Tomanová vyhrála dvě své dvouhry, třetí bod přidala Ema Labošová a Ostrava vedla 3:1. Jenže pak se tým Moravského Krumlova nadechl k mohutnému obratu. Možná klíčovou dvouhrou byl souboj Tomanové s Jekatěrinou Černavskou, který hostující hráčka vyhrála 3:2. Posunula svůj tým jeden bod od celkového vítězství. Ema Labošová sice ještě dokázala vyrovnat, ale výhru Moravského Krumlova pečetila Maďarka Bernadette Bálintová.

Extraliga žen, ročník 2021/2022

Výsledek utkání čtvrtfinále play off

TJ Ostrava KST – TT Moravský Krumlov 4:5

Monika VYBÍRALOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 0:3 (-12,-5,-5), Tamara TOMANOVÁ – Bernadette BÁLINTOVÁ 3:1 (6,-9,8,5), Ema LABOŠOVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 3:2 (8,6,-6,-5,5), Tamara TOMANOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 3:1 (2,-12,9,10), Monika VYBÍRALOVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 0:3 (-7,-4,-8), Ema LABOŠOVÁ – Bernadette BÁLINTOVÁ 1:3 (-9,-9,6,-7), Tamara TOMANOVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 2:3 (11,-4,5,-3,-6), Ema LABOŠOVÁ – Nikita PETROVOVÁ 3:2 (14,-11,7,-8,10), Monika VYBÍRALOVÁ – Bernadette BÁLINTOVÁ 0:3 (-6,-9,-9).

Další program čtvrtfinále play off

Pátek, 8. dubna

SK Dobré – SVS Hradec Králové (1. utkání, 18)

TT Moravský Krumlov – TJ Ostrava KST (2. utkání, 18)

Sobota, 9. dubna

SKST Charvát Havířov – MSK Břeclav (1. utkání, 16)

TT Moravský Krumlov – TJ Ostrava KST (případné 3. utkání, 16)

SKST PLUS Hodonín A – MH stolní tenis Ostrava (1. utkání, 17)

Neděle, 10. dubna

SVS Hradec Králové – SK Dobré (2. utkání, 10)

Pondělí, 11. dubna

SK Dobré – SVS Hradec Králové (případné 3. utkání, 18)

Pátek, 15. dubna

MH stolní tenis Ostrava – SKST PLUS Hodonín A (2. utkání, 17)

MSK Břeclav – SKST Charvát Havířov (2. utkání, 18)

Neděle, 17. dubna

SKST PLUS Hodonín A – MH stolní tenis Ostrava (případné 3. utkání, 16)

SKST Charvát Havířov – MSK Břeclav (případné 3. utkání, 16)

Kompletní informace o Extralize žen najdete ZDE

 

KAM DÁL?

související články