KONEC

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 11.09.2022 / 16:30

KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 15.09.2022 / 18:00

KONEC

NH Ostrava

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 16.09.2022 / 18:00

KONEC

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 16.09.2022 / 18:00

KONEC

KT Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 22.09.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.09.2022 / 15:00

6:0
KONEC

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 17:00

KONEC

KT Praha

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov

HB Ostrov H. Brod

Extraliga žen / 23.09.2022 / 18:00

6:3
KONEC

SF SKK El Niňo Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 23.09.2022 / 18:00

KONEC

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 24.09.2022 / 10:00

6:3
KONEC

TJ Ostrava KST

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 24.09.2022 / 14:00

6:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 25.09.2022 / 11:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TTC Ostrava 2016

SKST Cheb

Extraliga mužů / 29.09.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.09.2022 / 13:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov, H. Brod

NH Ostrava

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 14:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.09.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga žen / 01.10.2022 / 09:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SK Dobré

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 01.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Vlašim

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 01.10.2022 / 12:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov H. Brod

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 01.10.2022 / 17:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 01.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SVS Hradec Králové

MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP

Extraliga žen / 02.10.2022 / 10:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov, H. Brod

Extraliga mužů / 06.10.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

NH Ostrava

KT Praha

Extraliga mužů / 07.10.2022 / 18:00

0:0

Extraliga žen 2021/2022

nejúspěšnější hráč

Natalia Partyka

97.5 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Natalia Partyka 97.5 %
2. Markéta Ševčíková 93.22 %
3. Zdena Blašková 87.27 %
4. Tamara Tomanová 83.82 %
5. Hana Kubátová 81.54 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Tamara Tomanová 57
2. Markéta Ševčíková 55
3. Hana Kubátová 53
4. Helena Sommerová 48
5. Zdena Blašková 48
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST PLUS Hodonín A

21

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

TJ Ostrava KST

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 13.03.2022 / 10:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST PLUS Hodonín A 24 140:39 69
2. TT Moravský Krumlov A 24 132:59 64
3. SKST Charvát Havířov 24 127:72 63
4. SK Dobré A 24 123:76 58
5. SVS Hradec Králové A 24 116:85 52
6. MSK Břeclav A 24 103:92 51
7. TJ Ostrava KST 24 111:88 51
8. MH stolní tenis Ostrava 24 103:94 49
9. SF SKK El Niňo Praha 24 83:114 41
10. SKST PLUS Hodonín B 24 60:118 37
11. SKST Vlašim A 24 73:124 33
12. SKP Sever Ústí nad Labem 24 40:136 29
13. SKST PLUS Hodonín C 24 27:141 27
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST PLUS Hodonín A 24 22 1 1 0 140:39 69
2. TT Moravský Krumlov A 24 19 2 3 0 132:59 64
3. SKST Charvát Havířov 24 19 1 4 0 127:72 63
4. SK Dobré A 24 16 2 6 0 123:76 58
5. SVS Hradec Králové A 24 13 2 9 0 116:85 52
6. MSK Břeclav A 24 13 1 10 0 103:92 51
7. TJ Ostrava KST 24 12 3 9 0 111:88 51
8. MH stolní tenis Ostrava 24 12 1 11 0 103:94 49
9. SF SKK El Niňo Praha 24 8 1 15 0 83:114 41
10. SKST PLUS Hodonín B 24 6 1 17 0 60:118 37
11. SKST Vlašim A 24 4 1 19 0 73:124 33
12. SKP Sever Ústí nad Labem 24 2 1 21 0 40:136 29
13. SKST PLUS Hodonín C 24 1 1 22 0 27:141 27

1. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 01.09.2021 / 18:30 /

SKST Vlašim A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SK Dobré A

Extraliga žen / 03.09.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SK Dobré A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 05.09.2021 / 10:30 /

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 20.09.2021 / 19:30 /

2. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 29.08.2021 / 17:30 /

TJ Ostrava KST

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 04.09.2021 / 13:30 /

SKST Charvát Havířov

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SK Dobré A

Extraliga žen / 04.09.2021 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 16.09.2021 / 18:30 /

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.09.2021 / 18:00 /

3. kolo

SK Dobré A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín C

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

MSK Břeclav A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 17.09.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 18.09.2021 / 10:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 19.09.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 19.09.2021 / 15:00 /

4. kolo

MSK Břeclav A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.09.2021 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 18.09.2021 / 10:30 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:00 /

SKST PLUS Hodonín C

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 18.09.2021 / 15:30 /

MSK Břeclav A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 18.09.2021 / 17:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 19.09.2021 / 10:00 /

SK Dobré A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 15.10.2021 / 18:00 /

5. kolo

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 01.10.2021 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 01.10.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 02.10.2021 / 10:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 03.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín B

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 17.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.10.2021 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SK Dobré A

Extraliga žen / 24.10.2021 / 10:00 /

6. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 01.10.2021 / 19:00 /

SKST Vlašim A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 02.10.2021 / 10:30 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 02.10.2021 / 18:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SK Dobré A

Extraliga žen / 16.10.2021 / 11:00 /

SKST PLUS Hodonín A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 16.10.2021 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín B

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 17.10.2021 / 16:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 17.10.2021 / 16:00 /

7. kolo

MSK Břeclav A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:00 /

SK Dobré A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 22.10.2021 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:30 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 24.10.2021 / 09:00 /

MH stolní tenis Ostrava

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 24.10.2021 / 10:30 /

8. kolo

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 10:00 /

SK Dobré A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 23.10.2021 / 12:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 12:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 23.10.2021 / 14:30 /

MSK Břeclav A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 23.10.2021 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 23.10.2021 / 17:00 /

9. kolo

SKST PLUS Hodonín B

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 29.10.2021 / 16:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 29.10.2021 / 16:00 /

SK Dobré A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 29.10.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.10.2021 / 09:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 31.10.2021 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 31.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 28.11.2021 / 14:00 /

10. kolo

SKP Sever Ústí nad Labem

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 30.10.2021 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 30.10.2021 / 10:00 /

SK Dobré A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 30.10.2021 / 12:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 30.10.2021 / 12:00 /

SF SKK El Niňo Praha

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 30.10.2021 / 16:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 30.10.2021 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 28.11.2021 / 10:00 /

11. kolo

SKST PLUS Hodonín A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 30.08.2021 / 18:30 /

MSK Břeclav A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 24.10.2021 / 11:30 /

SKST Vlašim A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 12.11.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.11.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 27.11.2021 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 27.11.2021 / 17:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 28.11.2021 / 10:30 /

SK Dobré A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 03.12.2021 / 18:00 /

12. kolo

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 10.01.2022 / 18:00 /

MSK Břeclav A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

SK Dobré A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín C

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 14.01.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 16.01.2022 / 09:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 16.01.2022 / 10:30 /

13. kolo

SKST PLUS Hodonín C

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 09:30 /

SVS Hradec Králové A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 15.01.2022 / 12:00 /

SK Dobré A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 15.01.2022 / 12:00 /

MSK Břeclav A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 15:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.01.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 15.01.2022 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 16.01.2022 / 10:00 /

14. kolo

SKST Vlašim A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SK Dobré A

Extraliga žen / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 18.02.2022 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 06.03.2022 / 10:00 /

15. kolo

SF SKK El Niňo Praha

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 09:00 /

TT Moravský Krumlov A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SK Dobré A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 29.01.2022 / 10:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 29.01.2022 / 17:00 /

SKST Vlašim A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 19.02.2022 / 12:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 05.03.2022 / 16:00 /

16. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SK Dobré A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

MSK Břeclav A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 11.02.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:30 /

17. kolo

SKST PLUS Hodonín C

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 09:30 /

MH stolní tenis Ostrava

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 12.02.2022 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.02.2022 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SKST PLUS Hodonín B

Extraliga žen / 12.02.2022 / 13:30 /

MSK Břeclav A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 12.02.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 13.02.2022 / 10:00 /

18. kolo

SKST PLUS Hodonín A

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 02.09.2021 / 18:30 /

SKST PLUS Hodonín B

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 25.02.2022 / 18:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.02.2022 / 10:00 /

SK Dobré A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 04.03.2022 / 18:00 /

SK Dobré A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

SVS Hradec Králové A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 06.03.2022 / 10:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 09.03.2022 / 18:00 /

19. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 29.08.2021 / 19:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 16.02.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 26.02.2022 / 10:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 26.02.2022 / 15:00 /

SVS Hradec Králové A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

SK Dobré A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 05.03.2022 / 17:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 05.03.2022 / 17:00 /

20. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 31.08.2021 / 18:30 /

SKST Charvát Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 26.02.2022 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 26.02.2022 / 17:00 /

SKST Charvát Havířov

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 27.02.2022 / 10:00 /

SKST PLUS Hodonín C

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 04.03.2022 / 18:00 /

SKP Sever Ústí nad Labem

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 05.03.2022 / 10:00 /

TT Moravský Krumlov A

SKST Vlašim A

Extraliga žen / 05.03.2022 / 14:00 /

SVS Hradec Králové A

SK Dobré A

Extraliga žen / 06.03.2022 / 16:00 /

21. kolo

SKST PLUS Hodonín A

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 11.03.2022 / 15:00 /

TT Moravský Krumlov A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 11.03.2022 / 18:00 /

SKST Vlašim A

SK Dobré A

Extraliga žen / 11.03.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín B

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.03.2022 / 09:30 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 12.03.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 13.03.2022 / 10:30 /

22. kolo

SKST PLUS Hodonín B

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga žen / 11.03.2022 / 12:00 /

SKST Charvát Havířov

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 10:00 /

SKST Vlašim A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 11:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SKP Sever Ústí nad Labem

Extraliga žen / 12.03.2022 / 11:30 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 12.03.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 17:00 /

TT Moravský Krumlov A

SK Dobré A

Extraliga žen / 12.03.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

SKST PLUS Hodonín C

Extraliga žen / 13.03.2022 / 10:00 /

1/1/1. kolo

TJ Ostrava KST

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 01.04.2022 / 18:00 /

SK Dobré A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 08.04.2022 / 18:00 /

SKST Charvát Havířov

MSK Břeclav A

Extraliga žen / 09.04.2022 / 16:00 /

SKST PLUS Hodonín A

MH stolní tenis Ostrava

Extraliga žen / 09.04.2022 / 17:00 /

1/1/2. kolo

TT Moravský Krumlov A

TJ Ostrava KST

Extraliga žen / 08.04.2022 / 18:00 /

SVS Hradec Králové A

SK Dobré A

Extraliga žen / 10.04.2022 / 10:00 /

MH stolní tenis Ostrava

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 15.04.2022 / 16:00 /

MSK Břeclav A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 15.04.2022 / 18:00 /

1/2/1. kolo

TT Moravský Krumlov A

SKST Charvát Havířov

Extraliga žen / 22.04.2022 / 18:00 /

SVS Hradec Králové A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 29.04.2022 / 18:00 /

1/2/2. kolo

SKST Charvát Havířov

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 29.04.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín A

SVS Hradec Králové A

Extraliga žen / 30.04.2022 / 16:00 /

1/3/1. kolo

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00 /

1/3/2. kolo

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

MH stolní tenis Ostrava

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

MSK Břeclav A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Ratajský Vít

+420 603 831177

blackstone@tabletennis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: ANDRO Speedball 3S *** 40+, plast, bílá

Stoly: Andro, Magnum, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lesní 1128, 691 41 Břeclav - Poštorná

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vrňák Tomáš

+420 731 652994

tomvrnda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ syntt ng, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28R, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SK Dobré A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Stiga, Optimum 30, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Dobré 143

SKP Sever Ústí nad Labem

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Novák Jiří

+420 728 525763

noul@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ *** SL, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Space Saver, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice

SKST Charvát Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

sksthavirov@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark

SKST PLUS Hodonín A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikeska Jaroslav

+420 731 450155

jarek.mikeska@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST PLUS Hodonín B

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Mikulecký František

+420 737 124287

fr.mikulecky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST PLUS Hodonín C

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST Vlašim A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST, Sportovní 1570, 25801 Vlašim

SVS Hradec Králové A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Stakhova Olesia

+420 737 939871

Lesia.stakhova@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Jiří

+420 603 157329

bajgeri@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prima, plast, bílá

Stoly: Yasaka, Progress Roller, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 40a Ostrava 1 70100

TT Moravský Krumlov A

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime***, plast, bílá

Stoly: STAG, International, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov