K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Břeclav čekají tři extraligová utkání ve dvou dnech


Nejzajímavější by mělo být jihomoravské derby s Moravským Krumlovem

Nejúspěšnější tým dosavadního průběhu základní části Extraligy žen čeká v pátek a sobotu náročný program. Hráčky Břeclavi totiž nastoupí ke třem duelům nejvyšší domácí soutěže a budou se chtít vrátit do čela tabulky. Tím by si definitivně zajistily nejlepší výchozí pozici pro play off.

Prozatím mají na svém kontě osm vítězství a jednu remízu, pokud tento týden splní roli favorita byly po základní části jediným týmem, který v sezoně ještě neprohrál. Trojici Karin Adámková, Dana Čechová a Aneta Širučková čeká v pátek v jihomoravském derby TT Moravský Krumlov, který se po příchodu Nikity Petrovové výsledkově ohromně zlepšil. A svoji sílu a formu před play off si může vyzkoušet právě proti Břeclavi. Ta se pak v sobotu utká se dvěma týmy, které už reálně nemohou pomýšlet na účast ve vyřazovacích bojích. Vlašim i El Niňo Praha na osmou příčku ztrácí už několik bodů.

Čtvrtým duelem víkendového programu bude naopak derby moravskoslezské. MH – Stolní tenis Ostrava v roli domácích odehraje s Havířovem utkání 13. kola v Národním tréninkovém centru v Havířově, protože svoji hernu má kvůli vládním nařízením uzavřenu. Půjde o přímý souboj o sedmé místo v tabulce, na němž je s jednobodovým náskokem aktuálně Havířov.

 

Extraliga žen, ročník 2020/2021

Utkání 8., 9. a 13. kola

Pátek, 26. března

TT Moravský Krumlov – MSK Gumotex Břeclav ZFP GROUP (17)

Sobota, 27. března

SF SKK El Niňo Praha – MSK Gumotex Břeclav ZFP GROUP (10)

SKST Vlašim – MSK Gumotex Břeclav ZFP GROUP (15.30)

MH – Stolní tenis Ostrava – SKST Havířov (17 v Havířově)

Kompletní informace o extralize žen najdete ZDE