K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

České juniorské debly už jsou mimo hru


Michal Blinka s Tomášem Koldasem postoupili mezi šestnáct páru, ale dál už to nešlo

Poměrně krátké účinkování měly v soutěžích ve čtyřhře české páry a také jeden pár s českou účastí. Na Czech Junior & Cadet Open v Hodoníně se tentokrát domácí fanoušci v této kategorii medaile v deblech nedočkají. Nejblíže k ní měla Zdena Blašková s italskou spoluhráčkou Jamilou Laurentiovou a dva chlapecké páry Michal Blinka, Tomáš Koldas a Tomáš Martinko, Radek Skála. Všichni vypadli v boji o postup do čtvrtfinále.

Nejlepší česká juniorka Zdena Blašková se vloni s Rumunkou Plaianovou radovaly z bronzu, jenže tentokrát jí společně s novou spoluhráčkou Laurentiovou vystavily stopku polské sestry Wegrzynovy. Česko-italská dvojice nevyužila v prvním setu tři setboly, a to mělo výrazný dopad na další průběh zápasu. V něm už totiž Polky jasně dominovaly.

Velmi sympatický výkon podali ve 3. kole Tomáš Martinko s Radkem Skálou. Jejich soupeři byly nasazené jedničky Cristian Pletea a Rares Sipos z Rumunska. Český pár dokázal ve třetím setu favorita zaskočit a snížil na 1:2. Na víc se ovšem už nezmohl. Mezi šestnáct nejlepších se probojovala i dvojice Michal Blinka, Tomáš Koldas, která nakonec vypadla s egyptsko-italskou dvojicí Youseff Abdel-Aziz, Carlo Rossi.

 

Czech Junior & Cadet Open 2018, Hodonín

Výsledky českých hráčů a hráček

Čtyřhra juniorů, 2. kolo: Tomáš MARTINKO, Radek SKÁLA – Ilja Korčinsky, Vladislav Rukljatsov (Běl.) 3:2 (2,4,-15,-9,6), Kakeru Sone, Hayate Suzuki (Jap.) – Jan MOKREJŠ, Filip RŮŽIČKA 3:0 (13,6,5), Michal BLINKA, Tomáš KOLDAS – Mariano Lockward (Domin. rep.), Medardas Stankievičus (Lit.) 3:1 (8,-10,9,13), Dorian Girod, Pedro Osiro (Švýc.) – Radim BAKO, David PRŮŠA 3:0 (3,9,9). 3. kolo: Cristian Pletea, Rares Sipos (Rum.) – Tomáš MARTINKO, Radek SKÁLA 3:1 (2,6,-9,7), Youseff Abdel-Aziz (Egypt), Carlo Rossi (It.) – Michal BLINKA, Tomáš KOLDAS 3:1 (-9,2,8,8).

Čtyřhra juniorek, 1. kolo: Klara Bardačová, Marta Vukevičová (Chor.) – Kristýna PĚNKAVOVÁ, Niamh ŠTRICOVÁ 3:0 (9,8,9), Maja Miklaszewska, Julia Smyczaková (Pol.) – Terezie SAZIMOVÁ, Anna STRÁNSKÁ 3:1 (3,4,-5,10), Ana Cristina Barbuová, Andrea Hudusanová (Rum.) – Anežka ILČÍKOVÁ, Anna MATĚJOVSKÁ 3:1 (-7,9,9,8), Tereza PYTLÍKOVÁ, Gabriela ŠTEPÁNOVÁ – Helga Dariová, Kata Fuleová (Maď.) 3:1 (-10,8,4,7). 2. kolo: Zdena BLAŠKOVÁ, Jamila Laurentiová (It.) – Lea Paulinová, Aleksandra Vovková (Slovin.) 3:0 (10,7,3), Annika Lundströmová (Fin.), Leona Santeková (Chor.) – Tereza PYTLÍKOVÁ, Gabriela ŠTEPÁNOVÁ 3:1 (12, -5,10,6). 3. kolo: Anna Wegrzynová, Katarzyna Wegrzynová (Pol.) – Zdena BLAŠKOVÁ, Jamila Laurentiová (It.) 3:0 (

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE