KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

KONEC

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga mužů 2021/2022

nejúspěšnější hráč

David Reitšpies

96.3 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. David Reitšpies 96.3 %
2. Tomáš Tregler 90.91 %
3. Jiří Vráblík 84 %
4. Jakub Kleprlík 73.33 %
5. Antonín Gavlas 69.57 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. David Reitšpies 26
2. Jakub Kleprlík 22
3. Jiří Vráblík 21
4. Tomáš Tregler 20
5. Patrik Klos 16
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST Cheb

14

VÍCE

NEJLEPŠÍ DOMA

P. tým výhry
1. HB Ostrov H.Brod 11
2. SKST Cheb 10
3. SF SKK El Niňo Praha 8
4. HB Ostrov H.Brod 8
5. SKST Cheb 8
VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

P. tým výhry
1. HB Ostrov H.Brod 10
2. SKST Cheb 10
3. SF SKK El Niňo Praha 9
4. SKST Cheb 8
5. HB Ostrov H.Brod 7
VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 18.03.2022 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 29.03.2022 / 18:00 /

SKST Liberec

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 31.03.2022 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Cheb 17 48:18 47
2. HB Ostrov H.Brod 17 47:20 45
3. SF SKK El Niňo Praha 17 43:20 43
4. TJ Ostrava KST 17 37:35 35
5. SKST TESLA BATTERIES Havířov 17 34:36 35
6. TTC Ostrava 2016 17 34:34 32
7. SKST Liberec 17 29:39 31
8. KT Praha 17 28:39 27
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 17 20:43 25
10. SKST PLUS Hodonín 17 13:49 19
kompletní tabulka

Play off

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Cheb 17 15 0 2 0 48:18 47
2. HB Ostrov H.Brod 17 14 0 3 0 47:20 45
3. SF SKK El Niňo Praha 17 13 0 4 0 43:20 43
4. TJ Ostrava KST 17 9 0 8 0 37:35 35
5. SKST TESLA BATTERIES Havířov 17 9 0 8 0 34:36 35
6. TTC Ostrava 2016 17 8 0 8 1 34:34 32
7. SKST Liberec 17 7 0 10 0 29:39 31
8. KT Praha 17 5 0 12 0 28:39 27
9. TJ Sokol PP Hradec Králové 17 4 0 13 0 20:43 25
10. SKST PLUS Hodonín 17 1 0 16 0 13:49 19

1. kolo

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 02.09.2021 / 17:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Cheb

Extraliga mužů / 02.09.2021 / 18:00 /

KT Praha

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 03.09.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 03.09.2021 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 25.09.2021 / 17:00 /

2. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 09.09.2021 / 18:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

KT Praha

Extraliga mužů / 10.09.2021 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 10.09.2021 / 18:00 /

SKST Liberec

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 10.09.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.09.2021 / 18:00 /

3. kolo

HB Ostrov H.Brod

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 23.09.2021 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST Liberec

Extraliga mužů / 24.09.2021 / 17:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 24.09.2021 / 18:00 /

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 24.09.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 24.09.2021 / 18:00 /

4. kolo

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Cheb

Extraliga mužů / 30.09.2021 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 01.10.2021 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 01.10.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

KT Praha

Extraliga mužů / 08.10.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 14.10.2021 / 17:00 /

5. kolo

TTC Ostrava 2016

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 14.10.2021 / 18:00 /

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 14.10.2021 / 18:00 /

KT Praha

SKST Liberec

Extraliga mužů / 15.10.2021 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 15.10.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 15.10.2021 / 18:00 /

6. kolo

SKST Liberec

SKST Cheb

Extraliga mužů / 21.10.2021 / 18:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 22.10.2021 / 17:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

KT Praha

Extraliga mužů / 22.10.2021 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 31.10.2021 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.11.2021 / 18:00 /

7. kolo

TJ Ostrava KST

SKST Liberec

Extraliga mužů / 04.11.2021 / 18:00 /

KT Praha

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 05.11.2021 / 18:00 /

SKST Cheb

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 07.11.2021 / 15:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 14.11.2021 / 15:00 /

SF SKK El Niňo Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 24.11.2021 / 16:30 /

8. kolo

TJ Sokol PP Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 13.10.2021 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 11.11.2021 / 18:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST Liberec

Extraliga mužů / 12.11.2021 / 17:00 /

SKST PLUS Hodonín

KT Praha

Extraliga mužů / 12.11.2021 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 16.11.2021 / 17:00 /

9. kolo

SF SKK El Niňo Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 21.11.2021 / 17:00 /

SKST Liberec

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 25.11.2021 / 18:00 /

SKST Cheb

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 25.11.2021 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 26.11.2021 / 18:00 /

KT Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 03.12.2021 / 18:00 /

10. kolo

SF SKK El Niňo Praha

KT Praha

Extraliga mužů / 02.12.2021 / 17:30 /

TJ Ostrava KST

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 09.12.2021 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 10.12.2021 / 18:00 /

SKST Cheb

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 13.12.2021 / 17:00 /

SKST Liberec

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 15.12.2021 / 17:00 /

11. kolo

TTC Ostrava 2016

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 06.01.2022 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 07.01.2022 / 18:00 /

SKST Cheb

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 07.01.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

SKST Liberec

Extraliga mužů / 07.01.2022 / 18:00 /

KT Praha

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 07.01.2022 / 18:00 /

12. kolo

SKST Liberec

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 14.01.2022 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 14.01.2022 / 18:00 /

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 14.01.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 14.01.2022 / 18:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 16.01.2022 / 17:00 /

13. kolo

HB Ostrov H.Brod

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 27.01.2022 / 18:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 28.01.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Cheb

Extraliga mužů / 28.01.2022 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 28.01.2022 / 18:00 /

SKST Liberec

KT Praha

Extraliga mužů / 28.01.2022 / 18:00 /

14. kolo

SKST PLUS Hodonín

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 02.02.2022 / 18:00 /

SKST Cheb

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 03.02.2022 / 18:00 /

SKST Liberec

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 04.02.2022 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 15.02.2022 / 18:00 /

KT Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 04.03.2022 / 18:00 /

15. kolo

SKST PLUS Hodonín

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 17.02.2022 / 18:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 17.02.2022 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST Cheb

Extraliga mužů / 18.02.2022 / 18:00 /

SKST Liberec

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 18.02.2022 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

KT Praha

Extraliga mužů / 18.02.2022 / 18:00 /

16. kolo

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 24.02.2022 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 25.02.2022 / 17:00 /

KT Praha

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 25.02.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 25.02.2022 / 18:00 /

SKST Cheb

SKST Liberec

Extraliga mužů / 25.02.2022 / 18:00 /

17. kolo

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 10.03.2022 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol PP Hradec Králové

Extraliga mužů / 11.03.2022 / 18:00 /

SKST Liberec

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 11.03.2022 / 18:00 /

KT Praha

SKST PLUS Hodonín

Extraliga mužů / 11.03.2022 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 11.03.2022 / 18:00 /

18. kolo

SKST TESLA BATTERIES Havířov

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 18.03.2022 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 18.03.2022 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

KT Praha

Extraliga mužů / 18.03.2022 / 18:00 /

TJ Sokol PP Hradec Králové

SKST Liberec

Extraliga mužů / 18.03.2022 / 18:00 /

SKST PLUS Hodonín

SKST Cheb

Extraliga mužů / 18.03.2022 / 18:00 /

1/1/1. kolo

HB Ostrov H.Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 29.03.2022 / 18:00 /

SKST Cheb

KT Praha

Extraliga mužů / 29.03.2022 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 03.04.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 04.04.2022 / 18:00 /

1/1/2. kolo

KT Praha

SKST Cheb

Extraliga mužů / 31.03.2022 / 18:00 /

SKST Liberec

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 31.03.2022 / 18:00 /

TTC Ostrava 2016

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 06.04.2022 / 17:00 /

SKST TESLA BATTERIES Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 07.04.2022 / 18:00 /

1/1/3. kolo

SF SKK El Niňo Praha

TTC Ostrava 2016

Extraliga mužů / 10.04.2022 / 17:00 /

TJ Ostrava KST

SKST TESLA BATTERIES Havířov

Extraliga mužů / 12.04.2022 / 18:00 /

1/2/1. kolo

SKST Cheb

TJ Ostrava KST

Extraliga mužů / 21.04.2022 / 18:00 /

HB Ostrov H.Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 22.04.2022 / 18:00 /

1/2/2. kolo

TJ Ostrava KST

SKST Cheb

Extraliga mužů / 28.04.2022 / 18:00 /

SF SKK El Niňo Praha

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 29.04.2022 / 18:00 /

1/2/3. kolo

HB Ostrov H.Brod

SF SKK El Niňo Praha

Extraliga mužů / 01.05.2022 / 17:15 /

1/3/1. kolo

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00 /

1/3/2. kolo

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00 /

P hráč Nar. DRUŽSTVO ÚSP. skóre SÉRIE VÝHER. SETY+ SETY- ÚSP1+ ÚSP2+ ÚSP1- ÚSP2-
1. David Reitšpies 1996 SKST Cheb 96.3% 26:1 24 78 20 100% 100% 85.71% 50%
2. Tomáš Tregler 1990 HB Ostrov H.Brod 90.91% 20:2 11 61 16 100% 100% 33.33% 0%
3. Jiří Vráblík 1983 SF SKK El Niňo Praha 84% 21:4 9 67 24 90.91% 100% 33.33% 50%
4. Jakub Kleprlík 1986 TTC Ostrava 2016 73.33% 22:8 7 73 46 90.91% 100% 38.46% 40%
5. Antonín Gavlas 1985 SKST Cheb 69.57% 16:7 3 59 30 76.19% 85.71% 42.86%
6. Michal Obešlo 1989 HB Ostrov H.Brod 63.64% 14:8 7 52 33 86.67% 88.89% 36.36% 0%
7. Mohamed Shouman 1993 SKST Liberec 60% 15:10 4 56 47 75% 100% 47.37% 16.67%
8. Petr David 1984 SKST TESLA BATTERIES Havířov 58.33% 14:10 4 54 42 75% 77.78% 38.46% 16.67%
9. Jan Valenta 2001 SKST TESLA BATTERIES Havířov 56.25% 9:7 4 34 32 66.67% 100% 36.36% 0%
10. Tomáš Martinko 2002 TJ Ostrava KST 56% 14:11 7 51 49 81.25% 80% 40% 0%
11. František Onderka 2002 SF SKK El Niňo Praha 55.56% 10:8 3 34 33 80% 100% 38.46% 28.57%
12. Jakub Crha 1989 TJ Sokol PP Hradec Králové 52.38% 11:10 3 45 43 78.57% 85.71% 33.33% 0%
13. Patrik Klos 1998 TJ Ostrava KST 51.61% 16:15 3 59 60 83.33% 90% 31.58% 0%
14. Jakub Zelinka 2000 SF SKK El Niňo Praha 50% 9:9 4 37 35 66.67% 100% 33.33% 0%
15. Jakub Seibert 1995 SKST Liberec 50% 11:11 3 44 44 72.73% 85.71% 30.77% 12.5%
16. Martin Koblížek 1996 KT Praha 47.62% 10:11 4 39 38 60% 88.89% 18.18% 16.67%
17. Stanislav Kučera 1997 SKST Cheb 44.44% 8:10 4 31 36 72.73% 100% 28.57% 0%
18. Martin Olejník 1972 KT Praha 43.48% 10:13 5 36 45 76.92% 100% 7.14% 0%
19. Tomáš Pavelka 1980 KT Praha 39.13% 9:14 4 39 51 69.23% 100% 6.67% 0%
20. Filip Delinčák 2003 TTC Ostrava 2016 26.32% 5:14 2 34 48 40% 66.67% 15.38% 0%
21. Oleksandr Tymofieiev 1996 SKST PLUS Hodonín 25% 6:18 3 31 60 54.55% 100% 5.26% 0%
22. Michal Blinka 2001 SKST Liberec 21.74% 5:18 1 28 62 37.5% 50% 15% 8.33%
23. Vlastimil Buben 1999 TJ Sokol PP Hradec Králové 21.74% 5:18 1 31 58 41.67% 100% 10.53% 0%
24. David Štěpánek 1971 SKST PLUS Hodonín 21.05% 4:15 2 25 49 36.36% 100% 0% 0%

Extraliga mužů

vedoucí soutěže

Henžel Miroslav

+420 724 049092

henzel.miroslav@seznam.cz
ADRESA

Ostrava-Jih, Dubina, Václava Jiřikovského 165/23

HB Ostrov H.Brod

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vožický Bohumil

+420 608 959844

bohous.vozicky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000 sg, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Jihlavská 895,Havlíčkův Brod

KT Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Truhlář Karel

+420 603 440575

p.spagr52@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice

SF SKK El Niňo Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

petrkaucky@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ syntt ng, plast, bílá

Stoly: Tibhar, Smash 28R, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6

SKST Cheb

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Gavlas Petr

+420 734 436716

petr.gavlas@email.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: JOOLA Prime, plast, bílá

Stoly: JOOLA, 5000, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Za mostní branou 5, 35002 Cheb

SKST Liberec

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Protiva Martin

+420 777 263342

martinprotiva@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola - Prime *** 40+, plast, bílá

Stoly: Butterfly, Centerfold, zelená

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec

SKST PLUS Hodonín

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: STIGA, plast, bílá

Stoly: STIGA, EXPERT ROLLER, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín

SKST TESLA BATTERIES Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

sksthavirov@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, bílá

Stoly: Joola, 3000SC, modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Opletalova 1293/8c, Havířov - Šumbark

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: joola prima, plast, bílá

Stoly: Yasaka, Progress Roller, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská Ostrava

TJ Sokol PP Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal ml.

+420 731 412830

lebedamichal@gmail.com
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Prime, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold, Modrá

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové

TTC Ostrava 2016

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Demek Tomáš

+420 734 436525

tomas.demek@post.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly R40+***, plast, Bílá

Stoly: Butterfly, Centrefold 25, Modr

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava