K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Prodloužení uzávěrky přihlášek do Europe Trophy


Předběžné přihlášky do nového ročníku můžete zaslat do poloviny července tohoto roku

V pořadí třetí nejvyšší klubovou soutěží v Evropě je Europe Trophy, která je určena pro kluby, které se v sezoně nezúčastní Ligy mistrů (Michael Maze či Han Ying vašimi soupěři tedy nebudou) nebo Poháru ETTU. Předběžné přihlášky do nového ročníku 2020/2021 mohou kluby zasílat na vedení soutěže do 15. července 2020. Vedení soutěže tedy o dva týdny prodloužilo termín uzávěrky.

Evropská unie stolního tenisu počítá s tím, že se bude hrát v devíti regionálních divizích (české kluby mohou změřit síly s týmy z východních regionů Německa, dále Slovenska, Rakouska, Maďarska a Lichtenštejnska) a jejich vítězové postoupí do Grand Finals. Hrát se bude turnajovým způsobem, regionální kola v únoru a březnu 2021, velké finále pak na začátku července.

Nasbírat mezinárodní zkušenosti mohou hráči a hráčky klubů, které by si jinak jen těžko zahráli v některém z dvou nejprestižnějších evropských pohárech. Účastníci nejsou limitování postavením hráčů a hráček na evropském či světovém žebříčku, naopak přihlásit se mohou i kluby, které nepůsobí v nejvyšších národních soutěžích. Startovné je 250 euro a jednotlivá utkání se budou hrát systémem Swaythling Cup, tedy pouze dvouhry do tří vítězných bodů.

Další informace o novém ročníku Europe Trophy najdete ZDE

Předběžnou přihlášku do soutěže mužů najdete ZDE

Předběžnou přihlášku do soutěže žen najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky