K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hlasujte v soutěži Kalendář roku 2017

prokopcov

Kalendář ČAST je komponován jako přehled významných událostí v českém stolním tenise v roce 2016

Nástěnný kalendář pro rok 2017, který Česká asociace stolního tenisu připravila pro své partnery a všechny příznivce stolního tenisu, se účastní tradiční soutěže Kalendář roku 2017. Vyhlašovatelem soutěže je M.I.P. Group, a. s. a záštitu nad ní převzalo Ministerstvo kultury České republiky.

Ve dnech 15. 3.–14. 4. 2017 probíhá hlasování veřejnosti, vedle vítězných kalendářů, které vybírá odborná porota, bude na základě hlasů udělena i Cena veřejnosti. Hlasovat můžete ZDE.

Cílem soutěže je ocenit výjimečné práce – kalendáře, a to nejen z pohledu vlastního polygrafického zpracování, ale i z hlediska originálního návrhu či společenského poselství. V neposlední řadě si soutěž klade za cíl podpořit vlastní obor.

Připomeňme si, že kalendář České asociace stolního tenisu je komponován jako přehled základních událostí v českém stolním tenise v roce 2016: obsahuje nejenom fotografie sportovních úspěchů českých stolních tenistů, ale také zachytává atmosféru projektů, které ČAST v uplynulém roce realizovala: druhou fázi projektu Jeden za všechny, všichni za stůl resp. velkou prezentaci v rámci olympijského parku na Lipně. Nechybí v něm fotografie mistrů republiky Tomáše Konečného a Dany Čechové, olympioniků Dmitrije Prokopcova, Lubomíra Jančaříka, Ivety Vacenovské a Hany Matelové, ale ani radost bronzového medailisty z paralympiády v Riu de Janeiro 2016 Jiřího Suchánka. Autorem většiny fotografií je Jan Brychta.

Související novinky

Všechny novinky