K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Na Jižním Městě se dařilo Němečkovi


Stolní tenista SK DDM Kotlářka Praha, Jakub Němeček, vyhrál turnaj dorostu i juniorů

Sportovní hala Jižního Města v Praze hostila uplynulý víkend hned tři turnaje mládeže ve stolním tenisu. Kromě úvodních BTM nejmladšího žactva a dorostu se zde uskutečnil i turnaj kategorie do 21 let.

V nejmladším žactvu si ve dvouhře turnajové tituly vybojovali Šimon Bělík (TJ Ostrava KST) a Helenka Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha). Oba pak se svými partnery, Filipem Karlem (TJ SB Světlá nad Sázavou) respektive Lucií Bačinovou (SK Dobré), ovládli i deblové disciplíny.

Na úvodním bodovacím turnaji dorostenecké kategorie chyběli Tomáš Polanský (Slavoj Ústí nad Labem) a Barbora Kapounová (SKST Hodonín). Soutěž dorostenců přinesla očekávaný souboj hráčů z SK DDM Kotlářka Praha a TJ Ostrava KST. Singlový titul nakonec zaslouženě získal Jakub Němeček, jenž ve finálovém utkání přehrál obranáře Stanislava Kučeru 3:0. Dvouhru juniorek ovládla Zdena Blašková, která ve finále porazila spoluhráčku z české kadetské reprezentace havířovskou Kateřinu Čechovou 3:2 na sety.

K.Čechová IMG_2042 o.k

Kateřina Čechová ve finále prohrála se Zdenou Blaškovou 2:3 na sety

Tradičně nejméně obsazený turnaj kategorie do 21 let vyhráli Jakub Němeček (SK DDM Kotlářka Praha) a Markéta Rusnáková (SK Frýdlant nad Ostravicí).


Bodovací turnaje mládeže 2014/2015asociace/logo_cast_o_k.jpg

NEJMLADŠÍ ŽACTVO

Dvouhra nejmladších žáků (77 startujících)

Konečné pořadí: 1. Šimon BĚLÍK (TJ Ostrava KST), 2. Ondřej Květoň (Sokol Pocinovice), 3. Filip Karel (TJ SB Světlá nad Sázavou) a Štěpán Waldhauser (SKST Liberec).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Bělík (TJ Ostrava KST) – Černohorský (TJ Sokol Vsetín) 3:0 (4,10,2), Š. Brhel (SKST Hodonín) – Karel (TJ SB Světlá nad Sázavou) 1:3 (10,-7,-5,-9), Skotnica (SK Frýdlant nad Ostravicí) – Waldhauser (SKST Liberec) 1:3 (-8,-12,7,-7), Lebeda (SK DDM Kotlářka Praha) – Květoň (Sokol Pocinovice) 0:3 (-5,-4,-10). Semifinále: Bělík – Karel 3:0 (2,5,10), Waldhauser – Květoň 0:3 (-6,-7,-8). Finále: BĚLÍK – Květoň 3:2 (-8,11,7,-8,8).

Soutěž útěchy

Finále: Martin Černý (STC Slaný) – Marek Janeček (TJ Sokol Mnichovo Hradiště) 3:0 (7,10,6).

Čtyřhra nejmladších žáků

Finále: Bělík, Karel (TJ Ostrava KST, TJ SB Světlá nad Sázavou) – Květoň, Skotnice (Sokol Pocinovice, SK Frýdlant nad Ostravicí) 3:1 (8,-8,7,6).

Dvouhra nejmladších žákyň (25 startujících)

Konečné pořadí: 1. Helenka SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha), 2. Štěpánka Vrzalová (KST Zlín), 3. Barbora Březinová (SK Frýdlant nad Ostravicí) a Michaela Kotásková (SKST Dubňany).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Sommerová (SK DDM Kotlářka Praha) – Dokoupilova (TJ Lanškroun) 3:0 (5,3,6), B. Březinová (SK Frýdlant nad Ostravicí) – Hanáková (TJ Sokol Vsetín) 3:1 (-8,11,6,6), Bačinová (SK Dobré) – Mich. Kotásková (SKST Dubňany) 1:3 (-4,-8,9,-11), Pokorná (KST ZŠ Vyšší Brod) – Vrzalová (KST Zlín) 0:3 (-8,-6,-3). Semifinále: Sommerová – B. Březinová 3:1 (4,2,-9,4), Mich. Kotásková – Vrzalová 0:3 (-8,-6,-3). Finále: SOMMEROVÁ – Vrzalová 3:1 (5,-5,9,4).

Soutěž útěchy

Finále: Lucie Kuncová (TJ Lanškroun) – Natálie Handlová (Sokol Bohnice) 3:1 (6,3,-7,9).

Čtyřhra nejmladších žákyň

Finále: Sommerová, Bačinová (SK DDM Kotlářka Praha, SK Dobré) – B. Březinová, Segetová (SK Frýdlant nad Ostravicí, Sokol Děhylov) 3:1 (4,7,-9,8).

Kompletní výsledky I. BTM ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/turnaje-mladeze/btm-cr-nejmladsiho-zactva/


DOROST

Dvouhra dorostenců (168 startujících)

Konečné pořadí: 1. Jakub NĚMEČEK (SK DDM Kotlářka Praha), 2. Stanislav Kučera (SK DDM Kotlářka Praha), 3. Patrik Klos a Jiří Martinko (oba TJ Ostrava KST).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: Kučera – Dusík (oba SK DDM Kotlářka Praha) 3:1 (8,-9,5,6), Buben (Sokol Hradec Králové 2) – Klos (TJ Ostrava KST) 1:3 (8,-4,-5,-3), J. Martinko (TJ Ostrava KST) – Hort (Sokol Hradec Králové 2) 3:0 (9,9,7), Brát (Sokol Hradec Králové 2) – Němeček (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3 (-10,-9,-7). Semifinále: Kučera – Klos 3:0 (7,10,1), J. Martinko – Němeček 0:3 (-4,-8,-6). Finále: Kučera – NĚMEČEK 0:3 (-6,-5,-9).

Soutěž útěchy

Finále: Adam Slobodzian (Sportovní Jižní Město o.p.s.) – Ondřej Doležal (TJ Sokol Jaroměř-Josefov) 3:1 (7,-8,7,7).

Čtyřhra dorostenců

Finále: J. Martinko, Klos (TJ Ostrava KST) – Němeček, Kučera (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0 (10,7,3).

Dvouhra dorostenek (77 startujících)

Konečné pořadí: 1. Zdena BLAŠKOVÁ (TJ Libín 1096 Prachatice), 2. Kateřina Čechová (SKST Baník Havířov), 3. Kamila Sikorová a Nikita Petrovová (obě SKST Baník Havířov).

Závěrečné výsledky

Čtvrtfinále: D. Pěnkavová (SKST Vlašim) – Sikorová (SKST Baník Havířov) 2:3 (-7,7,-9,9,-7), Ilčíková (SKST Hodonín) – K. Čechová (SKST Baník Havířov) 0:3 (-9,-2,-9), Kmeťová (SKST Hodonín) – Petrovová (SKST Baník Havířov) 0:3 (-7,-5,-5), Z. Blašková (TJ Libín 1096 Prachatice) – M. Ševčíková (SKST Dubňany) 3:0 (7,11,8). 6,-8,-9). Semifinále: Sikorová – K. Čechová 0:3 (-5,-7,-5), Petrovová – Z. Blašková 0:3 (-5,-8,-8). Finále: K. Čechová – Z. BLAŠKOVÁ 2:3 (-9,-6,3,6,-10).

Soutěž útěchy

Finále: Lucie Novotná (SKST Hodonín) – Michaela Viktorínová (KST Zlín) 3:1 (-8,6,4,10).

Čtyřhra dorostenek

Finále: Petrovová, K. Čechová (SKST Baník Havířov) – Kmeťová, M. Ševčíková (SKST Hodonín, SKST Dubňany) 3:0 (9,7,11).

Kompletní výsledky I. BTM ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/mladez/archiv-turnaju-mladeze/?sezona=608&k%5B%5D=66


Turnaj juniorské kategorie do 21 let

Dvouhra juniorů (19 startujících)

Semifinále: M. Vítovec – J. Němeček (oba SK DDM Kotlářka Praha) 1:3 (-8,-7,10,-8), L. Hobl (KST Cheb) – T. Málek (SK DDM Kotlářka Praha) 0:3 (-4,-4,-6). Finále: Jakub NĚMEČEK – Tomáš Málek 3:1 (9,10,-5,5).

Dvouhra juniorek (10 startujících)

Semifinále: V. Tušlová (v zahraničí) – M. Rusnáková (SK Frýdlant nad Ostravicí) 0:3 (-13,-4,-11), T. Sedláčková (TJ Sokol Chrudim) – M. Němečková (SK DDM Kotlářka Praha) 2:3 (-7,4,10,7,-7). Finále: Markéta RUSNÁKOVÁ – Monika Němečková 3:1 (-8,10,11,4).

Kompletní výsledky turnaje juniorské kategorie do 21 let najdete na: http://www.ping-pong.cz/turnaje-mladeze/turnaj-cr-junioru-a-juniorek-do-21-let/