K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Jsme na stopě novým mladým superhrdinům!


Další kroky na naší cestě napříč republikou vedly do Přerova. A že to byla pořádná podívaná! Ani jsme netušili, kolik mladých talentů tohle krásné moravské město ukrývá. Základní školu Svisle vede zapálený ředitel, který je sám velkým fandou a hráčem stolního tenisu. A zdejší děti milují pohyb, zábavu a sport! Od začátku vládla v tělocvičně příjemná a uvolněná atmosféra.

 

Na show ani tentokrát nechyběla superhrdinka Iveta Vacenovská. Utkala se s mladými stolními tenisty z místních klubů a škol. Pod vedením trenéra Svatopluka Maděrky nastoupili proti Ivetě dva mladí a nadšení sportovci – Michal Krampla a Milan Severa. Srdnatě odráželi Ivetiny odpaly, takže exhibici nechyběla pořádná dávka napětí. Zápas si nechtěl nechat ujít ani pan ředitel, Miroslav Fryštácký. Pro své žáky se možná stane novým vzorem. Na jeho utkání s panem náměstkem pro školství Petrem Koubou totiž hledělo celé publikum s obdivem a neskrývaným nadšením.

 

Po exhibici se děti rozutekly k připraveným hrám, soutěžím a atrakcím. Některé aktivity se dětem líbily tak moc, že si je několikrát zopakovaly. I když celá show trvala dvě a půl hodiny, děti měly stále spoustu energie, výborně se bavily a nechtěly se od her odtrhnout. Dlouhé fronty se tvořily i u stolečku, kde Iveta rozdávala své podpisy. Velkou radost jsme dětem udělali také odměnami.

 

Ze zápalu a výjimečného talentu přerovských školáků byla nadšená také Iveta. Vyhlásila dokonce novou kategorii nazvanou talent show, kterou vyhrála malá Adrianka. Věříme, že se v této škole zrodí spousta mladých superhrdinů. Zájem o pingpongový kroužek byl totiž obrovský. Sám pan ředitel bude nově vzniklý kroužek maximálně podporovat. Prohlásil, že ho bude dokonce sám navštěvovat! Tento nadšený a energický muž se nemůže dočkat, až se s dětmi sejde za jedním stolem a předá jim třeba i něco ze svých zkušeností.

 

A my už zvedáme kotvy, abychom mohli rozdávat radost dalším dětem. Kam putujeme dál? Nechte se překvapit! Sledujte naše další příběhy na Facebooku a Instagramu. Už brzy se vám ohlásíme z další štace.