K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

KVS pořádá Workshop pro trenéry


Kondiční rozcvičení a cvičení na začátku a na konci tréninku

KVS pořádá Workshop pro trenéry, který se uskuteční v pátek 31. května ve sportovní hale na Varenské ulici, v Ostravě v areálu TJ Ostrava. Začátek v 18 hodin, téma kondiční rozcvičení a cvičení na začátku a na konci tréninku.

Workshop je pro všechny trenéry stolního tenisu, využíváme účasti trenérů na víkendovém mistrovství ČR mládeže ve družstvech, všichni jsou vítáni bez poplatku.

V praktické části si mohou trenéři vše vyzkoušet na vlastní kůži,. Sportovní oblečení výhodou. Workshop se bude skládat z dvou části, kratší teoretické v učebně a části delší praktické v hale. Délka trvání max. 2hod.

Upřesnění místnosti, kde bude teoretická část, najdete u vchodu do sportovní haly TJ Ostrava. Přednášející  Libor Vymětalík, Dis., fyzioterapeut, spolupracující dlouhodobě s atlety na soustředěních v Jihoafrické republice, hokejem a ve stolním tenise s Lubomírem Jančaříkem. Libor Vymětalík byl s českou reprezentací stolního tenisu na kvalifikačním turnaji na OH před 4 roky ve Švédsku a od té doby spolupracujeme na různých úrovních.

http://www.aktera-fyzio.cz/

https://www.tjostrava.cz/home#sportoviste

Příihlášky na email: petr.nedoma@ping-pong.cz , všichni zájemci jsou vítáni

Petr Nedoma