KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 10. kolo / so 23.11 2013 / Začátek: 16:00

2:4

Vyhrané sady: 10:16 / Vyhrané míčky: 219:256

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

He Bai
Antonín Gavlas
  • 11
  • 11
  • 9
  • 8
  • 5
  • 8
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kristián Kobes
David Reitšpies
  • 8
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Marek Klásek
Tomáš Tregler
  • 11
  • 7
  • 9
  • 12
  • 12
  • 4
  • 11
  • 11
  • 10
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Boji Zhao
Antonín Gavlas
  • 6
  • 8
  • 11
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

He Bai
Tomáš Tregler
  • 8
  • 11
  • 12
  • 3
  • 11
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Marek Klásek
Michal Obešlo
  • 4
  • 11
  • 4
  • 9
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

He Bai Kristián Kobes
Tomáš Tregler Michal Obešlo
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK EL Nino Praha

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 22.02.2014 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. DTJ Hradec Králové 9 35:8 34
2. STEN marketing HB Ostrov 9 32:10 33
3. SF SKK EL Nino Praha 9 32:10 31
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 9 28:16 27
5. SKST Charvát Baník Havířov 9 21:25 22
6. TJ Sokol Králův Dvůr 9 23:26 20
7. TJ Ostrava KST 9 15:32 15
8. SK Kotlářka Praha 9 15:32 13
9. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 9 10:33 13
10. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 9 14:33 12