KONEC

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 12.05.2022 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 13.05.2022 / 18:00

KONEC

HB Ostrov H.Brod

SKST Cheb

Extraliga mužů / 19.05.2022 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

TT Moravský Krumlov A

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 21.05.2022 / 18:00

0:0
PŘED ZÁPASEM

SKST Cheb

HB Ostrov H.Brod

Extraliga mužů / 22.05.2022 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

TT Moravský Krumlov A

Extraliga žen / 27.05.2022 / 18:00

Extraliga 2013/2014

nejúspěšnější hráč

Pavel Širuček

90.63 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Pavel Širuček 90.63 %
2. Martin Olejník 89.29 %
3. Marek Čihák 83.33 %
4. Radek Košťál 80.56 %
5. Ľubomír Pištej 77.42 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Radek Košťál 29
2. Pavel Širuček 29
3. Martin Olejník 25
4. Ľubomír Pištej 24
5. Jakub Crha 21
VÍCE

SÉRIE VÝHER

DTJ Hradec Králové

14

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 02.04.2014 / 18:00 /

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 03.04.2014 / 18:00 /

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 04.04.2014 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. DTJ Hradec Králové 18 69:18 66
2. STEN marketing HB Ostrov 18 64:23 62
3. SF SKK EL Nino Praha 18 63:23 58
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 18 60:30 55
5. SKST Charvát Baník Havířov 18 40:47 44
6. TJ Sokol Králův Dvůr 18 52:45 43
7. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 24 35:83 41
8. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 24 43:81 41
9. TJ Ostrava KST 24 46:81 41
10. SK Kotlářka Praha 24 41:82 39
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. DTJ Hradec Králové 18 15 3 0 0 69:18 66
2. STEN marketing HB Ostrov 18 14 2 2 0 64:23 62
3. SF SKK EL Nino Praha 18 12 4 2 0 63:23 58
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 18 11 4 3 0 60:30 55
5. SKST Charvát Baník Havířov 18 8 2 8 0 40:47 44
6. TJ Sokol Králův Dvůr 18 6 7 5 0 52:45 43
7. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 24 5 2 17 0 35:83 41
8. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 24 4 5 15 0 43:81 41
9. TJ Ostrava KST 24 4 5 15 0 46:81 41
10. SK Kotlářka Praha 24 3 6 15 0 41:82 39

1. kolo

SF SKK EL Nino Praha

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 30.08.2013 / 18:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 30.08.2013 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 30.08.2013 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 30.08.2013 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 03.09.2013 / 17:30 /

2. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 31.08.2013 / 14:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 31.08.2013 / 14:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 31.08.2013 / 15:00 /

TJ Ostrava KST

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 04.09.2013 / 18:00 /

3. kolo

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 01.09.2013 / 13:00 /

STEN marketing HB Ostrov

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 13.09.2013 / 18:00 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 13.09.2013 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga / 13.09.2013 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 13.09.2013 / 18:00 /

4. kolo

KST Robot Metalfin Hustopeče

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 12.09.2013 / 17:30 /

STEN marketing HB Ostrov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 12.09.2013 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 14.09.2013 / 14:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

TJ Ostrava KST

Extraliga / 17.09.2013 / 17:30 /

5. kolo

TJ Sokol Králův Dvůr

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 20.09.2013 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 17.10.2013 / 17:30 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 18.10.2013 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 23.10.2013 / 17:30 /

6. kolo

TJ Sokol Králův Dvůr

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 19.09.2013 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 15.10.2013 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 16.10.2013 / 20:00 /

DTJ Hradec Králové

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 22.10.2013 / 17:30 /

7. kolo

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 01.11.2013 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 01.11.2013 / 18:00 /

STEN marketing HB Ostrov

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 01.11.2013 / 18:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 03.11.2013 / 10:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 04.11.2013 / 18:00 /

8. kolo

SF SKK EL Nino Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 31.10.2013 / 17:30 /

TJ Ostrava KST

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 02.11.2013 / 14:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 02.11.2013 / 16:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 05.11.2013 / 17:30 /

9. kolo

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 21.11.2013 / 17:30 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 22.11.2013 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga / 22.11.2013 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 24.11.2013 / 10:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 26.11.2013 / 17:30 /

10. kolo

SK Kotlářka Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 23.11.2013 / 14:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Ostrava KST

Extraliga / 23.11.2013 / 16:00 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 23.11.2013 / 16:00 /

STEN marketing HB Ostrov

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 23.11.2013 / 18:00 /

11. kolo

KST Robot Metalfin Hustopeče

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 13.12.2013 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 13.12.2013 / 18:00 /

STEN marketing HB Ostrov

TJ Ostrava KST

Extraliga / 13.12.2013 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 15.12.2013 / 10:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 04.01.2014 / 11:00 /

12. kolo

KST Robot Metalfin Hustopeče

TJ Ostrava KST

Extraliga / 12.12.2013 / 17:30 /

STEN marketing HB Ostrov

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 14.12.2013 / 14:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 14.12.2013 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 17.12.2013 / 17:30 /

13. kolo

TJ Sokol Králův Dvůr

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 10.01.2014 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 10.01.2014 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 10.01.2014 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 10.01.2014 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 10.01.2014 / 18:00 /

14. kolo

TJ Sokol Králův Dvůr

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 09.01.2014 / 17:30 /

SKST Charvát Baník Havířov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 11.01.2014 / 14:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 11.01.2014 / 16:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 14.01.2014 / 17:30 /

15. kolo

STEN marketing HB Ostrov

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 24.01.2014 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

TJ Ostrava KST

Extraliga / 24.01.2014 / 18:00 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 24.01.2014 / 18:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 26.01.2014 / 10:00 /

SF SKK EL Nino Praha

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 27.01.2014 / 17:30 /

16. kolo

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 23.01.2014 / 17:30 /

SF SKK EL Nino Praha

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 25.01.2014 / 14:00 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 25.01.2014 / 14:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 25.01.2014 / 16:00 /

17. kolo

KST Robot Metalfin Hustopeče

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 06.02.2014 / 17:30 /

SK Kotlářka Praha

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 07.02.2014 / 18:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

TJ Ostrava KST

Extraliga / 07.02.2014 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 07.02.2014 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 09.02.2014 / 10:00 /

18. kolo

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 08.02.2014 / 14:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

TJ Ostrava KST

Extraliga / 08.02.2014 / 14:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 08.02.2014 / 15:00 /

DTJ Hradec Králové

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 08.02.2014 / 16:00 /

19. kolo

TJ Ostrava KST

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 21.02.2014 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 21.02.2014 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 21.02.2014 / 18:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 23.02.2014 / 10:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 25.02.2014 / 17:30 /

20. kolo

TJ Ostrava KST

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 22.02.2014 / 14:00 /

SF SKK EL Nino Praha

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 22.02.2014 / 14:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 22.02.2014 / 14:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 22.02.2014 / 16:00 /

21. kolo

TJ Ostrava KST

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 14.03.2014 / 18:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 15.03.2014 / 12:30 /

22. kolo

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 21.03.2014 / 18:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

TJ Ostrava KST

Extraliga / 21.03.2014 / 18:00 /

23. kolo

TJ Ostrava KST

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 28.03.2014 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 28.03.2014 / 18:00 /

24. kolo

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 04.04.2014 / 18:00 /

SK Kotlářka Praha

TJ Ostrava KST

Extraliga / 04.04.2014 / 18:00 /

25. kolo

SK Kotlářka Praha

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 11.04.2014 / 18:00 /

TJ Ostrava KST

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

Extraliga / 11.04.2014 / 18:00 /

26. kolo

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

TJ Ostrava KST

Extraliga / 19.04.2014 / 16:00 /

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 19.04.2014 / 16:00 /

1/1/1. kolo

SF SKK EL Nino Praha

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 10.03.2014 / 18:00 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 12.03.2014 / 18:00 /

1/1/2. kolo

SF SKK EL Nino Praha

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 11.03.2014 / 18:00 /

KST Robot Metalfin Hustopeče

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 13.03.2014 / 18:00 /

1/1/3. kolo

TJ Sokol Králův Dvůr

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 17.03.2014 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 19.03.2014 / 18:00 /

1/1/4. kolo

TJ Sokol Králův Dvůr

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 18.03.2014 / 18:00 /

SKST Charvát Baník Havířov

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 20.03.2014 / 18:00 /

1/2/1. kolo

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 01.04.2014 / 18:00 /

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 03.04.2014 / 18:00 /

1/2/2. kolo

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 02.04.2014 / 18:00 /

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 04.04.2014 / 18:00 /

1/2/3. kolo

KST Robot Metalfin Hustopeče

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 07.04.2014 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 09.04.2014 / 18:00 /

1/2/4. kolo

SF SKK EL Nino Praha

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 10.04.2014 / 18:00 /

1/2/5. kolo

STEN marketing HB Ostrov

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 14.04.2014 / 18:00 /

1/3/1. kolo

DTJ Hradec Králové

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 13.05.2014 / 18:00 /

1/3/2. kolo

DTJ Hradec Králové

STEN marketing HB Ostrov

Extraliga / 14.05.2014 / 17:30 /

1/3/3. kolo

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 19.05.2014 / 17:30 /

1/3/4. kolo

STEN marketing HB Ostrov

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 20.05.2014 / 17:30 /

Extraliga

vedoucí soutěže

Bajtler Martin

+420 602 610051

pinec.bama@volny.cz
ADRESA

Praha 1,

DTJ Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lučan Martin

+420 604 157410

lucanm@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly *** - oranžové

Stoly: Butterfly Centrefold 25 – zele

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

KST Robot Metalfin Hustopeče

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Buba Aleš

+420 602 545999

ales.buba@kstrobot.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar JPS *** - bílé

Stoly: Joola 3000 SC – modrý

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SF SKK EL Nino Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Špaček Zbyněk

+420 734 436580

zbynek.spacek@ping-pong.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar *** - bílé

Stoly: Tibhar Smash 28/SC – modrý

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Kotlářka Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kaucký Petr

+420 603 458643

kaucky.pe@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar *** - bílé

Stoly: Tibhar Smash 28SC – modrý

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Charvát Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar *** - bílé

Stoly: Joola 3000 SC – modrý

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

STEN marketing HB Ostrov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrnčiřík Jan

+420 777 877881

info@stenmarketing.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly *** - oranžové

Stoly: Butterfly Centrefold 25 – modr

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Ostrava KST

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bajger Zbyněk

+420 606 455957

zbynekbajger@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Yasaka *** - bílé

Stoly: Andro Magnum SC – modrý

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Votava Milan

+420 731 629272

milan.votava@rwe.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga *** - bílé

Stoly: Donic Persson 25 – zelený

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Sokol 2 Hradec Králové Imed

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Lebeda Michal st.

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: DHS *** - bílé

Stoly: Butterfly Centerfold 25 - modr

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

TJ Sokol Králův Dvůr

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Kopřiva Jiří

+420 603 445168

kopriva.ping@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro *** - bílé

Stoly: Andro Magnum SC – modrý

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu