KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 12. kolo / út 17.12 2013 / Začátek: 17:30

1:4

Vyhrané sady: 7:14 / Vyhrané míčky: 198:226

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Petr Kaucký
Tomáš Polanský
  • 14
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 16
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Tomáš Málek
Jaromír Zlámal
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9
  • 0
  • 7
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Stanislav Kučera
Jakub Seibert
  • 11
  • 5
  • 5
  • 12
  • 18
  • 6
  • 11
  • 11
  • 10
  • 16

3:2

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Tomáš Málek
Tomáš Polanský
  • 9
  • 5
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Petr Kaucký
Jakub Seibert
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Stanislav Kučera
Jaromír Zlámal
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Petr Kaucký Stanislav Kučera
Jakub Seibert Tomáš Kabelka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Kotlářka Praha

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

Extraliga / 11.04.2014 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 21.03.2014 / 18:00 /

TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L.

SK Kotlářka Praha

Extraliga / 31.08.2013 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. DTJ Hradec Králové 11 43:10 42
2. STEN marketing HB Ostrov 11 40:11 41
3. SF SKK EL Nino Praha 10 36:10 35
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 11 36:16 35
5. TJ Sokol Králův Dvůr 11 29:30 25
6. SKST Charvát Baník Havířov 11 21:33 24
7. TJ Ostrava KST 11 16:40 17
8. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 11 18:38 17
9. SK Kotlářka Praha 11 16:40 15
10. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 10 10:37 14