KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga / 14. kolo / so 11.01 2014 / Začátek: 14:00

0:4

Vyhrané sady: 3:12 / Vyhrané míčky: 125:155

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Marek Čihák
Michal Obešlo
  • 9
  • 8
  • 11
  • 6
  • 0
  • 11
  • 11
  • 5
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Michal Beneš
Antonín Gavlas
  • 11
  • 8
  • 8
  • 6
  • 0
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jakub Fígeľ
Tomáš Tregler
  • 6
  • 7
  • 13
  • 4
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Michal Beneš
Michal Obešlo
  • 9
  • 9
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Marek Čihák
Tomáš Tregler
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 6

Jakub Fígeľ
Antonín Gavlas
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 7

Marek Čihák Michal Beneš
Tomáš Tregler Michal Obešlo
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SF SKK EL Nino Praha

SKST Charvát Baník Havířov

Extraliga / 14.09.2013 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 13 47:14 47
2. DTJ Hradec Králové 12 47:10 46
3. SF SKK EL Nino Praha 12 44:10 43
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 13 43:20 41
5. SKST Charvát Baník Havířov 13 25:37 29
6. TJ Sokol Králův Dvůr 13 35:36 29
7. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 13 19:46 19
8. TJ Ostrava KST 13 18:48 19
9. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 12 14:43 19
10. SK Kotlářka Praha 12 16:44 16