KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga / 15. kolo / po 27.01 2014 / Začátek: 17:30

3:3

Vyhrané sady: 12:11 / Vyhrané míčky: 216:216

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Tomáš Tregler
Miroslav Hořejší
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 0
  • 9
  • 11
  • 13
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Michal Obešlo
Radek Košťál
  • 13
  • 6
  • 7
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

David Reitšpies
David Štěpánek
  • 4
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 11
  • 8
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Michal Obešlo
Miroslav Hořejší
  • 13
  • 7
  • 5
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Tomáš Tregler
David Štěpánek
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

David Reitšpies
Radek Košťál
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 8
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Tomáš Tregler Michal Obešlo
Pavel Tůma Tomáš Kopřiva
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

TJ Sokol Králův Dvůr

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 18.03.2014 / 18:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 17.03.2014 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 11.03.2014 / 18:00 /

SF SKK EL Nino Praha

TJ Sokol Králův Dvůr

Extraliga / 10.03.2014 / 18:00 /

TJ Sokol Králův Dvůr

SF SKK EL Nino Praha

Extraliga / 20.09.2013 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 14 51:14 51
2. DTJ Hradec Králové 13 50:13 48
3. SF SKK EL Nino Praha 13 47:13 45
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 14 46:23 43
5. SKST Charvát Baník Havířov 14 29:39 33
6. TJ Sokol Králův Dvůr 14 38:39 31
7. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 13 18:45 23
8. TJ Ostrava KST 14 20:52 20
9. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 14 21:50 20
10. SK Kotlářka Praha 13 16:48 17