KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

KONEC

Extraliga / 15. kolo / pá 24.01 2014 / Začátek: 18:00

3:3

Vyhrané sady: 11:15 / Vyhrané míčky: 232:256

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kristián Kobes
Ľubomír Pištej
  • 6
  • 13
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 9
  • 13
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

He Bai
Peter Šereda
  • 11
  • 15
  • 11
  • 4
  • 11
  • 5
  • 13
  • 13
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Marek Klásek
Martin Olejník
  • 6
  • 11
  • 8
  • 12
  • 4
  • 11
  • 9
  • 11
  • 10
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

He Bai
Ľubomír Pištej
  • 11
  • 7
  • 11
  • 8
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6
  • 11
  • 6

3:2

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kristián Kobes
Martin Olejník
  • 7
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Marek Klásek
Peter Šereda
  • 5
  • 6
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

další vzájemná utkání

KST Robot Metalfin Hustopeče

DTJ Hradec Králové

Extraliga / 07.04.2014 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 02.04.2014 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 01.04.2014 / 18:00 /

DTJ Hradec Králové

KST Robot Metalfin Hustopeče

Extraliga / 23.10.2013 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 14 51:14 51
2. DTJ Hradec Králové 13 50:13 48
3. SF SKK EL Nino Praha 13 47:13 45
4. KST Robot Metalfin Hustopeče 14 46:23 43
5. SKST Charvát Baník Havířov 14 29:39 33
6. TJ Sokol Králův Dvůr 14 38:39 31
7. TJ Sokol 2 Hradec Králové Imeda 13 18:45 23
8. TJ Ostrava KST 14 20:52 20
9. TJ Slavoj Severotuk Ústí n./L. 14 21:50 20
10. SK Kotlářka Praha 13 16:48 17