KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga mužů / 13. kolo / út 27.01 2015 / Začátek: 17:30

2:4

Vyhrané sady: 8:13 / Vyhrané míčky: 180:208

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Stanislav Kučera
Radek Košťál
  • 8
  • 2
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Petr Kaucký
Martin Jahoda
  • 6
  • 8
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Jakub Němeček
Josef Medek
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Petr Kaucký
Radek Košťál
  • 11
  • 11
  • 7
  • 8
  • 7
  • 9
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Stanislav Kučera
Josef Medek
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Jakub Němeček
Martin Jahoda
  • 6
  • 7
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Tomáš Málek Peter Turček
Lukáš Borůvka Jakub Borůvka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Svijany Liberec

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 12.04.2015 / 16:00 /

SK Kotlářka Praha

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 28.03.2015 / 14:00 /

SKST Svijany Liberec

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 16.10.2014 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 12 46:8 44
2. DTJ Hradec Králové 12 44:13 40
3. EL Niňo Praha EHW 11 40:13 39
4. SKST Charvát Baník Havířov 12 34:23 34
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 12 28:31 28
6. TJ Ostrava KST 12 29:35 28
7. SK Kotlářka Praha 11 20:33 23
8. SKST Svijany Liberec 12 19:43 19
9. DTJ - Slavia Hradec Králové 12 13:43 18
10. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 12 12:43 16