KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga mužů / 24. kolo / ne 12.04 2015 / Začátek: 16:00

2:4

Vyhrané sady: 9:13 / Vyhrané míčky: 198:214

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Radek Košťál
Jakub Němeček
  • 12
  • 11
  • 9
  • 12
  • 0
  • 10
  • 5
  • 11
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Martin Jahoda
Stanislav Kučera
  • 11
  • 7
  • 8
  • 7
  • 0
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Lukáš Borůvka
Petr Kaucký
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Josef Medek
Jakub Němeček
  • 8
  • 8
  • 11
  • 5
  • 0
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Radek Košťál
Petr Kaucký
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Lukáš Borůvka
Stanislav Kučera
  • 12
  • 6
  • 3
  • 6
  • 0
  • 10
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Lukáš Borůvka Radek Košťál
Jakub Němeček Petr Kaucký
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Kotlářka Praha

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 28.03.2015 / 14:00 /

SK Kotlářka Praha

SKST Svijany Liberec

Extraliga mužů / 27.01.2015 / 17:30 /

SKST Svijany Liberec

SK Kotlářka Praha

Extraliga mužů / 16.10.2014 / 17:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. STEN marketing HB Ostrov 18 68:18 64
2. DTJ Hradec Králové 18 67:19 62
3. EL Niňo Praha EHW 18 59:29 58
4. SKST Charvát Baník Havířov 18 56:30 55
5. TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. 18 49:43 47
6. TJ Ostrava KST 18 38:56 37
7. SK Kotlářka Praha 22 40:69 42
8. TJ Sokol PP Hradec Králové 2 22 37:74 39
9. DTJ - Slavia Hradec Králové 22 35:74 38
10. SKST Svijany Liberec 22 41:78 34