KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 5. kolo / ne 02.11 2014 / Začátek: 10:00

4:6

Vyhrané sady: 13:21 / Vyhrané míčky: 289:317

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kamila Sikorová
Stanislava Slezáková
  • 9
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Nikita Petrovová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0
  • 7
  • 11
  • 4
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Kateřina Čechová
Alina Nikitchanka
  • 9
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Nikita Petrovová
Stanislava Slezáková
  • 9
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 4
  • 7
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kamila Sikorová
Alina Nikitchanka
  • 3
  • 0
  • 9
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Kateřina Čechová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Nikita Petrovová
Alina Nikitchanka
  • 6
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Kateřina Čechová
Stanislava Slezáková
  • 12
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 10
  • 13
  • 7
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Kamila Sikorová
Monika Vybíralová
  • 4
  • 9
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Kateřina Čechová Nikita Petrovová
Stanislava Slezáková Alina Nikitchanka
  • 9
  • 11
  • 3
  • 9
  • 0
  • 11
  • 5
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 07.02.2015 / 10:30 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 5 29:9 14
2. SKST Hodonín 4 24:3 12
3. SK Frýdlant n. O. 5 24:16 12
4. MK Řeznovice 5 21:24 10
5. Sokol Nusle Praha 5 17:26 9
6. SKST Baník Havířov 5 21:24 9
7. KST Hluk MP Dream 4 15:21 7
8. SVS Hradec Králové 4 15:21 7
9. SKST Vlašim 5 16:28 7
10. SK Dobré 4 13:23 5