Extraliga žen 2014/2015

nejúspěšnější hráč

Vivien Éllö

97.96 %

VÍCE

žebříček hráčů

P. HRÁČ ÚSP
1. Vivien Éllö 97.96 %
2. Shiho Ono 95.12 %
3. Kateřina Pěnkavová 88.89 %
4. Karin Grofová 75 %
5. Kristýna Mikulcová 74 %
VÍCE

NEJVÍCE VÝHER

P. HRÁČ VÝHER
1. Vivien Éllö 48
2. Shiho Ono 39
3. Karin Grofová 39
4. Kristýna Mikulcová 37
5. Olesia Stakhova 34
VÍCE

SÉRIE VÝHER

SKST Hodonín

9

VÍCE

NEJLEPŠÍ DOMA

VÍCE

NEJLEPŠÍ VENKU

VÍCE

AKTUÁLNÍ UTKÁNÍ

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 21.03.2015 / 14:00 /

Sokol Nusle Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 22.03.2015 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice

Extraliga žen / 09.04.2015 / 18:00 /

PŘEHLED UTKÁNÍ

TABULKA

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín 18 101:34 50
2. MSK Gumotex Břeclav 18 102:41 49
3. SK Frýdlant n. O. 18 89:66 42
4. SVS Hradec Králové 18 85:69 40
5. MK Řeznovice 18 79:74 37
6. SK Dobré 18 78:85 34
7. KST Hluk MP Dream 18 56:95 29
8. SKST Baník Havířov 18 57:96 27
9. SKST Vlašim 18 62:97 26
10. Sokol Nusle Praha 18 46:98 26
kompletní tabulka

TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI - celková

P DRUŽSTVO pu v r P K Skóre B
1. SKST Hodonín 18 16 0 2 0 101:34 50
2. MSK Gumotex Břeclav 18 15 1 2 0 102:41 49
3. SK Frýdlant n. O. 18 10 4 4 0 89:66 42
4. SVS Hradec Králové 18 10 2 6 0 85:69 40
5. MK Řeznovice 18 8 3 7 0 79:74 37
6. SK Dobré 18 5 6 7 0 78:85 34
7. KST Hluk MP Dream 18 5 1 12 0 56:95 29
8. SKST Baník Havířov 18 3 3 12 0 57:96 27
9. SKST Vlašim 18 2 4 12 0 62:97 26
10. Sokol Nusle Praha 18 3 2 13 0 46:98 26

1. kolo

SKST Baník Havířov

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 19.09.2014 / 17:00 /

SKST Hodonín

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 19.09.2014 / 18:00 /

SKST Vlašim

MK Řeznovice

Extraliga žen / 19.09.2014 / 18:00 /

Sokol Nusle Praha

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 21.09.2014 / 09:00 /

SK Frýdlant n. O.

SK Dobré

Extraliga žen / 21.09.2014 / 10:00 /

2. kolo

SKST Vlašim

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 20.09.2014 / 14:00 /

SKST Baník Havířov

SK Dobré

Extraliga žen / 20.09.2014 / 15:00 /

Sokol Nusle Praha

MK Řeznovice

Extraliga žen / 20.09.2014 / 15:00 /

SK Frýdlant n. O.

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 20.09.2014 / 17:00 /

3. kolo

SK Dobré

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 17.10.2014 / 18:00 /

MK Řeznovice

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 18.10.2014 / 10:00 /

KST Hluk MP Dream

SKST Vlašim

Extraliga žen / 18.10.2014 / 10:00 /

SKST Hodonín

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 18.10.2014 / 14:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 18.10.2014 / 16:00 /

4. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 17.10.2014 / 18:00 /

SKST Hodonín

SKST Vlašim

Extraliga žen / 17.10.2014 / 18:00 /

MK Řeznovice

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 19.10.2014 / 10:00 /

KST Hluk MP Dream

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 19.10.2014 / 10:00 /

5. kolo

SK Dobré

MK Řeznovice

Extraliga žen / 31.10.2014 / 18:00 /

SKST Vlašim

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 01.11.2014 / 14:00 /

SKST Baník Havířov

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 02.11.2014 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 02.11.2014 / 10:00 /

SK Frýdlant n. O.

SKST Hodonín

Extraliga žen / 02.11.2014 / 10:00 /

6. kolo

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice

Extraliga žen / 01.11.2014 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

SKST Hodonín

Extraliga žen / 01.11.2014 / 15:00 /

SK Frýdlant n. O.

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 01.11.2014 / 17:00 /

SK Dobré

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 01.11.2014 / 17:00 /

7. kolo

KST Hluk MP Dream

SK Dobré

Extraliga žen / 28.11.2014 / 18:00 /

SKST Hodonín

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 28.11.2014 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

MK Řeznovice

Extraliga žen / 28.11.2014 / 18:00 /

SKST Vlašim

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 29.11.2014 / 13:30 /

Sokol Nusle Praha

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 29.11.2014 / 15:00 /

8. kolo

SKST Vlašim

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 28.11.2014 / 18:00 /

SKST Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 29.11.2014 / 09:00 /

KST Hluk MP Dream

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 29.11.2014 / 10:30 /

Sokol Nusle Praha

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 30.11.2014 / 10:00 /

9. kolo

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim

Extraliga žen / 04.12.2014 / 17:00 /

MSK Gumotex Břeclav

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 12.12.2014 / 18:00 /

MK Řeznovice

SKST Hodonín

Extraliga žen / 12.12.2014 / 18:00 /

SK Dobré

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 13.12.2014 / 17:00 /

SK Frýdlant n. O.

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 13.12.2014 / 18:00 /

10. kolo

SK Dobré

SKST Vlašim

Extraliga žen / 12.12.2014 / 18:00 /

MK Řeznovice

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 13.12.2014 / 10:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín

Extraliga žen / 13.12.2014 / 16:00 /

SVS Hradec Králové

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.12.2014 / 10:00 /

11. kolo

KST Hluk MP Dream

SKST Hodonín

Extraliga žen / 09.01.2015 / 18:00 /

MK Řeznovice

SKST Vlašim

Extraliga žen / 10.01.2015 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 10.01.2015 / 10:00 /

MSK Gumotex Břeclav

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 10.01.2015 / 14:00 /

SK Dobré

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 10.01.2015 / 17:00 /

12. kolo

SK Dobré

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 09.01.2015 / 16:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SKST Vlašim

Extraliga žen / 09.01.2015 / 18:00 /

MK Řeznovice

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 11.01.2015 / 10:00 /

SVS Hradec Králové

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 11.01.2015 / 10:00 /

13. kolo

Sokol Nusle Praha

SKST Hodonín

Extraliga žen / 17.01.2015 / 14:00 /

SKST Vlašim

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 23.01.2015 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SK Dobré

Extraliga žen / 24.01.2015 / 10:00 /

SK Frýdlant n. O.

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 25.01.2015 / 10:00 /

SKST Baník Havířov

MK Řeznovice

Extraliga žen / 25.01.2015 / 10:00 /

14. kolo

SKST Vlašim

SKST Hodonín

Extraliga žen / 17.01.2015 / 18:00 /

Sokol Nusle Praha

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 24.01.2015 / 15:00 /

SKST Baník Havířov

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 24.01.2015 / 15:00 /

SK Frýdlant n. O.

MK Řeznovice

Extraliga žen / 24.01.2015 / 17:00 /

15. kolo

MK Řeznovice

SK Dobré

Extraliga žen / 06.02.2015 / 18:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 06.02.2015 / 18:00 /

KST Hluk MP Dream

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 07.02.2015 / 10:30 /

SKST Hodonín

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 07.02.2015 / 14:00 /

Sokol Nusle Praha

SKST Vlašim

Extraliga žen / 07.02.2015 / 15:00 /

16. kolo

SKST Hodonín

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 06.02.2015 / 18:00 /

MK Řeznovice

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 07.02.2015 / 10:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Dobré

Extraliga žen / 07.02.2015 / 10:00 /

KST Hluk MP Dream

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 08.02.2015 / 10:00 /

17. kolo

SK Dobré

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 06.03.2015 / 16:00 /

MK Řeznovice

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 06.03.2015 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Hodonín

Extraliga žen / 07.03.2015 / 11:00 /

SKST Baník Havířov

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 07.03.2015 / 14:00 /

SK Frýdlant n. O.

SKST Vlašim

Extraliga žen / 07.03.2015 / 17:00 /

18. kolo

SKST Baník Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 06.03.2015 / 18:00 /

SVS Hradec Králové

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 07.03.2015 / 09:00 /

SK Dobré

SKST Hodonín

Extraliga žen / 07.03.2015 / 14:00 /

SK Frýdlant n. O.

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 08.03.2015 / 10:00 /

19. kolo

SKST Vlašim

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 20.03.2015 / 18:00 /

SKST Hodonín

MK Řeznovice

Extraliga žen / 20.03.2015 / 18:00 /

KST Hluk MP Dream

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 20.03.2015 / 18:00 /

SKST Baník Havířov

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 21.03.2015 / 10:00 /

Sokol Nusle Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 22.03.2015 / 10:00 /

20. kolo

SKST Hodonín

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 21.03.2015 / 10:00 /

KST Hluk MP Dream

MK Řeznovice

Extraliga žen / 21.03.2015 / 10:30 /

SKST Vlašim

SK Dobré

Extraliga žen / 21.03.2015 / 14:00 /

Sokol Nusle Praha

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 21.03.2015 / 15:00 /

1/1/1. kolo

SVS Hradec Králové

MK Řeznovice

Extraliga žen / 09.04.2015 / 18:00 /

SK Frýdlant n. O.

SK Dobré

Extraliga žen / 11.04.2015 / 17:00 /

1/1/2. kolo

MK Řeznovice

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 10.04.2015 / 16:00 /

SK Dobré

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 17.04.2015 / 17:00 /

1/2/1. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 02.05.2015 / 15:00 /

SKST Hodonín

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 07.05.2015 / 18:00 /

1/2/2. kolo

SK Frýdlant n. O.

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 03.05.2015 / 15:00 /

SVS Hradec Králové

SKST Hodonín

Extraliga žen / 08.05.2015 / 10:00 /

1/3/1. kolo

SKST Hodonín

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 18.05.2015 / 18:00 /

1/3/2. kolo

MSK Gumotex Břeclav

SKST Hodonín

Extraliga žen / 20.05.2015 / 18:00 /

1/3/3. kolo

SKST Hodonín

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 22.05.2015 / 18:00 /

Extraliga žen

vedoucí soutěže

Poledne Jan

jan.poledne@gmail.com
ADRESA

Praha 10, Mattioliho 3248/19

KST Hluk MP Dream

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Botková Andrea

+420 605 777829

andrea.botkova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola Super-P*** (bílé)

Stoly: Butterfly (zelené)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

MK Řeznovice

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Bíla Jindřich

+420 777 904566

jindrich.bila@mkreznovice.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: DHS (bílé)

Stoly: Donic (zelené)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

MSK Gumotex Břeclav

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Nedoma Petr

+420 608 471775

petr.nedoma@canis.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Andro (bílá)

Stoly: Andro (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Dobré

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Rozínek Jan

+420 602 687140

sk.dobre@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Stiga (oranžové)

Stoly: Stiga (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SK Frýdlant n. O.

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Hrachová Marie

+420 603 814069

marie.hrachova@centrum.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly (bílá)

Stoly: Butterfly (zelené)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Baník Havířov

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Endal Nikolas

+420 603 722478

skst.banikhavirov@tiscali.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Tibhar 40+ SYNTT*** (bílá)

Stoly: Joola (modrá)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Hodonín

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Brhel Richard

+420 777 239083

skst.hodonin@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly (bílá)

Stoly: Stiga (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SKST Vlašim

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Pěnkava Luboš

+420 725 119858

l.penkava@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Joola (bílá)

Stoly: Joola (modrá)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

Sokol Nusle Praha

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

Vondráková Markéta

+420 608 734123

marketa.vondrakova@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Nittaku (bílá)

Stoly: Butterfly (zelené)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu

SVS Hradec Králové

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK

+420 602 412368

uslebeda@seznam.cz
HERNÍ VYBAVENÍ

Míčky: Butterfly (bílé)

Stoly: Butterfly (modré)

herna

Schválil: Česká asociace stolního tenisu