KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 6. kolo / so 01.11 2014 / Začátek: 17:00

6:3

Vyhrané sady: 19:13 / Vyhrané míčky: 305:268

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Hana Kubátová
Alina Nikitchanka
  • 3
  • 11
  • 9
  • 7
  • 0
  • 11
  • 3
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Dagmar Ilievová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 0
  • 3
  • 7
  • 11
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Karin Grofová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Dagmar Ilievová
Alina Nikitchanka
  • 9
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Hana Kubátová
Monika Vybíralová
  • 11
  • 12
  • 8
  • 12
  • 0
  • 7
  • 10
  • 11
  • 10
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 6
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Dagmar Ilievová
Monika Vybíralová
  • 9
  • 11
  • 11
  • 14
  • 0
  • 11
  • 4
  • 6
  • 12
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Alina Nikitchanka
  • 6
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Hana Kubátová
Stanislava Slezáková
  • 3
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 10
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 6:3

Číslo zápasu: 10

Hana Kubátová Karin Grofová
Monika Vybíralová Alina Nikitchanka
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 08.02.2015 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 6 35:10 17
2. SKST Hodonín 5 30:3 15
3. SK Frýdlant n. O. 6 30:19 15
4. MK Řeznovice 6 24:30 11
5. SVS Hradec Králové 5 21:24 10
6. SKST Baník Havířov 6 21:30 10
7. Sokol Nusle Praha 5 17:26 9
8. KST Hluk MP Dream 5 18:27 8
9. SKST Vlašim 5 16:28 7
10. SK Dobré 5 14:29 6