KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 8. kolo / pá 28.11 2014 / Začátek: 18:00

5:5

Vyhrané sady: 22:19 / Vyhrané míčky: 376:364

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Kateřina Čechová
  • 7
  • 7
  • 2
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0
  • 4
  • 8
  • 11
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Kamila Sikorová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 3
  • 8
  • 6
  • 9
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Kamila Sikorová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 8
  • 5
  • 7
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 8
  • 10
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11
  • 12
  • 4
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Kamila Sikorová
  • 8
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 3
  • 6
  • 4
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Kateřina Čechová
  • 11
  • 10
  • 11
  • 6
  • 10
  • 9
  • 12
  • 9
  • 11
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Nikita Petrovová
  • 11
  • 7
  • 5
  • 8
  • 0
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 5:4

Číslo zápasu: 10

Veronika Poláková Michaela Keroušová
Kateřina Čechová Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 7
  • 7
  • 5
  • 6
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

SKST Vlašim

Extraliga žen / 06.03.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín 7 42:11 21
2. SK Frýdlant n. O. 8 42:24 21
3. MSK Gumotex Břeclav 7 41:12 20
4. SVS Hradec Králové 7 31:32 14
5. Sokol Nusle Praha 7 25:34 13
6. SKST Baník Havířov 8 28:41 13
7. MK Řeznovice 7 26:36 12
8. KST Hluk MP Dream 7 24:39 10
9. SK Dobré 7 24:39 10
10. SKST Vlašim 7 24:39 10