KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / so 13.12 2014 / Začátek: 17:00

6:2

Vyhrané sady: 21:11 / Vyhrané míčky: 319:289

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Rozínková
Markéta Vondráková
  • 11
  • 3
  • 6
  • 10
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Daniela Vítovcová
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ivana Pelcmanová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 13
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Daniela Vítovcová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 5
  • 12
  • 11
  • 0
  • 9
  • 11
  • 10
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Kateřina Rozínková
Lenka Radnicová
  • 11
  • 9
  • 13
  • 8
  • 8
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Ivana Pelcmanová
Monika Němečková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 6
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Daniela Vítovcová
Lenka Radnicová
  • 13
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:2

Číslo zápasu: 8

Ivana Pelcmanová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 9
  • 11
  • 7
  • 11
  • 9
  • 11
  • 6
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 6:2

Číslo zápasu: 9

Kateřina Rozínková
Monika Němečková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Ivana Pelcmanová Daniela Vítovcová
Lenka Radnicová Markéta Vondráková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Sokol Nusle Praha

SK Dobré

Extraliga žen / 22.03.2015 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 8 47:13 23
2. SK Frýdlant n. O. 9 47:29 23
3. SKST Hodonín 8 45:17 22
4. SVS Hradec Králové 8 34:38 15
5. SKST Baník Havířov 9 33:46 15
6. MK Řeznovice 8 32:39 15
7. Sokol Nusle Praha 8 27:40 14
8. SK Dobré 8 30:41 13
9. SKST Vlašim 8 30:42 13
10. KST Hluk MP Dream 8 25:45 11