KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / pá 12.12 2014 / Začátek: 18:00

6:3 (wo)

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Blechová
Lucie Novotná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kristýna Mikulcová
Kateřina Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Alexandra Pelcmanová
Shiho Ono
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Kristýna Mikulcová
Lucie Novotná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Barbora Blechová
Shiho Ono
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Alexandra Pelcmanová
Kateřina Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:2

Číslo zápasu: 7

Kristýna Mikulcová
Shiho Ono
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:3

Číslo zápasu: 8

Alexandra Pelcmanová
Lucie Novotná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:3

Číslo zápasu: 9

Barbora Blechová
Kateřina Pěnkavová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:3

Číslo zápasu: 10

Kristýna Mikulcová Barbora Blechová
Shiho Ono Lucie Novotná
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Hodonín

MK Řeznovice

Extraliga žen / 20.03.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 8 47:13 23
2. SK Frýdlant n. O. 9 47:29 23
3. SKST Hodonín 8 45:17 22
4. SVS Hradec Králové 8 34:38 15
5. SKST Baník Havířov 9 33:46 15
6. MK Řeznovice 8 32:39 15
7. Sokol Nusle Praha 8 27:40 14
8. SK Dobré 8 30:41 13
9. SKST Vlašim 8 30:42 13
10. KST Hluk MP Dream 8 25:45 11