KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 12. kolo / ne 11.01 2015 / Začátek: 10:00

4:6

Vyhrané sady: 14:21 / Vyhrané míčky: 320:336

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lucia Truksová
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 5
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karolína Mynářová
Zdena Blašková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 4
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Olesia Stakhova
Karin Grofová
  • 9
  • 11
  • 6
  • 12
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11
  • 10
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 2:1

Číslo zápasu: 4

Karolína Mynářová
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:1

Číslo zápasu: 5

Lucia Truksová
Karin Grofová
  • 6
  • 9
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:2

Číslo zápasu: 6

Olesia Stakhova
Zdena Blašková
  • 15
  • 11
  • 10
  • 0
  • 0
  • 17
  • 13
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:3

Číslo zápasu: 7

Karolína Mynářová
Karin Grofová
  • 5
  • 7
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Olesia Stakhova
Dagmar Ilievová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 13
  • 3
  • 4
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:4

Číslo zápasu: 9

Lucia Truksová
Zdena Blašková
  • 6
  • 3
  • 11
  • 10
  • 0
  • 11
  • 11
  • 6
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Olesia Stakhova Lucia Truksová
Karin Grofová Dagmar Ilievová
  • 8
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:6

další vzájemná utkání

SK Frýdlant n. O.

SVS Hradec Králové

Extraliga žen / 20.09.2014 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 11 65:18 32
2. SK Frýdlant n. O. 11 58:38 28
3. SKST Hodonín 10 53:23 26
4. MK Řeznovice 11 50:44 24
5. SVS Hradec Králové 11 50:50 22
6. SK Dobré 11 47:52 21
7. Sokol Nusle Praha 11 31:58 17
8. SKST Baník Havířov 11 38:58 17
9. SKST Vlašim 11 39:60 16
10. KST Hluk MP Dream 10 27:57 13