KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 13. kolo / ne 25.01 2015 / Začátek: 10:00

2:6

Vyhrané sady: 11:20 / Vyhrané míčky: 232:317

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Barbora Daňová
Aneta Širučková
  • 3
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Karin Grofová
Andreia Dodean
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 8
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Markéta Rusnáková
Vivien Éllö
  • 6
  • 5
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Karin Grofová
Aneta Širučková
  • 12
  • 5
  • 11
  • 7
  • 11
  • 10
  • 11
  • 9
  • 11
  • 9

3:2

Stav utkání po zápase: 2:2

Číslo zápasu: 5

Andrea Daňová
Vivien Éllö
  • 5
  • 6
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Markéta Rusnáková
Andreia Dodean
  • 13
  • 11
  • 9
  • 5
  • 4
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Karin Grofová
Vivien Éllö
  • 11
  • 3
  • 11
  • 10
  • 4
  • 8
  • 11
  • 9
  • 12
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Markéta Rusnáková
Aneta Širučková
  • 3
  • 4
  • 12
  • 2
  • 0
  • 11
  • 11
  • 10
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Andrea Daňová
Andreia Dodean
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Karin Grofová Markéta Rusnáková
Vivien Éllö Andreia Dodean
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SK Frýdlant n. O.

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 03.05.2015 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 02.05.2015 / 15:00 /

MSK Gumotex Břeclav

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 18.10.2014 / 16:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 12 71:20 35
2. SKST Hodonín 11 59:23 29
3. SK Frýdlant n. O. 12 60:44 29
4. MK Řeznovice 12 56:44 27
5. SVS Hradec Králové 12 55:55 24
6. SK Dobré 12 52:57 23
7. Sokol Nusle Praha 12 31:64 18
8. SKST Baník Havířov 12 38:64 18
9. SKST Vlašim 12 43:66 17
10. KST Hluk MP Dream 11 33:61 16