KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 14. kolo / so 17.01 2015 / Začátek: 18:00

2:6

Vyhrané sady: 8:20 / Vyhrané míčky: 218:277

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Michaela Keroušová
Kateřina Pěnkavová
  • 1
  • 11
  • 8
  • 7
  • 0
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kateřina Stará
Shiho Ono
  • 6
  • 9
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Veronika Poláková
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 11
  • 4
  • 4
  • 11
  • 5
  • 8
  • 11
  • 11
  • 8

3:2

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Kateřina Stará
Kateřina Pěnkavová
  • 6
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Michaela Keroušová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 12
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 10
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:3

Číslo zápasu: 6

Veronika Poláková
Shiho Ono
  • 8
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Kateřina Stará
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 5
  • 9
  • 8
  • 0
  • 7
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Veronika Poláková
Kateřina Pěnkavová
  • 15
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0
  • 17
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Michaela Keroušová
Shiho Ono
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Hodonín

SKST Vlašim

Extraliga žen / 17.10.2014 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 13 77:22 38
2. SKST Hodonín 12 65:25 32
3. SK Frýdlant n. O. 13 65:49 31
4. MK Řeznovice 13 61:49 29
5. SVS Hradec Králové 12 55:55 24
6. SK Dobré 12 52:57 23
7. KST Hluk MP Dream 12 39:64 19
8. SKST Baník Havířov 13 40:70 19
9. Sokol Nusle Praha 13 34:70 19
10. SKST Vlašim 13 45:72 18