KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

ŽIVĚ

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 16. kolo / pá 06.02 2015 / Začátek: 18:00

6:0

Vyhrané sady: 18:1 / Vyhrané míčky: 206:113

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Lenka Harabaszová
Nikita Petrovová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kateřina Pěnkavová
Kamila Sikorová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 4
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Shiho Ono
Kateřina Čechová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 7
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kateřina Pěnkavová
Nikita Petrovová
  • 6
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 6
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Lenka Harabaszová
Kateřina Čechová
  • 13
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 11
  • 2
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Shiho Ono
Kamila Sikorová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Kateřina Pěnkavová
Kateřina Čechová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Shiho Ono
Nikita Petrovová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Lenka Harabaszová
Kamila Sikorová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Lucie Novotná Anežka Ilčíková
Klára Hrabicová Gabriela Štěpánová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Baník Havířov

SKST Hodonín

Extraliga žen / 01.11.2014 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 15 87:31 42
2. SKST Hodonín 14 77:27 38
3. SK Frýdlant n. O. 15 71:61 33
4. MK Řeznovice 15 67:60 32
5. SVS Hradec Králové 14 67:60 30
6. SK Dobré 14 60:68 26
7. KST Hluk MP Dream 14 51:71 25
8. SKST Baník Havířov 15 43:82 21
9. SKST Vlašim 14 51:74 21
10. Sokol Nusle Praha 14 36:76 20