KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 17. kolo / so 07.03 2015 / Začátek: 14:00

5:5

Vyhrané sady: 18:21 / Vyhrané míčky: 333:358

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Nikita Petrovová
Lenka Radnicová
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Kateřina Čechová
Olga Procházková
  • 7
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11
  • 11
  • 9
  • 5
  • 11
  • 4

3:2

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Kamila Sikorová
Markéta Vondráková
  • 2
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Kateřina Čechová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 8
  • 9
  • 11
  • 0
  • 8
  • 11
  • 11
  • 13
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Nikita Petrovová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 5
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Kamila Sikorová
Olga Procházková
  • 7
  • 11
  • 3
  • 11
  • 12
  • 11
  • 9
  • 11
  • 8
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Kateřina Čechová
Klára Diblíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 2
  • 8
  • 1
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 3:4

Číslo zápasu: 8

Kamila Sikorová
Lenka Radnicová
  • 3
  • 6
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 3:5

Číslo zápasu: 9

Nikita Petrovová
Olga Procházková
  • 11
  • 8
  • 8
  • 11
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 7
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 4:5

Číslo zápasu: 10

Nikita Petrovová Kateřina Čechová
Lenka Radnicová Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:5

další vzájemná utkání

Sokol Nusle Praha

SKST Baník Havířov

Extraliga žen / 29.11.2014 / 15:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 16 93:35 45
2. SKST Hodonín 15 83:27 41
3. SK Frýdlant n. O. 16 77:63 36
4. MK Řeznovice 16 71:66 33
5. SVS Hradec Králové 15 67:66 31
6. SK Dobré 15 66:69 29
7. KST Hluk MP Dream 15 52:77 26
8. SKST Baník Havířov 16 48:87 23
9. SKST Vlašim 15 53:80 22
10. Sokol Nusle Praha 15 41:81 22