KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / so 07.03 2015 / Začátek: 14:00

2:6

Vyhrané sady: 6:20 / Vyhrané míčky: 183:267

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Rozínková
Shiho Ono
  • 1
  • 7
  • 6
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Daniela Vítovcová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 12
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:1

Číslo zápasu: 3

Ivana Pelcmanová
Kateřina Pěnkavová
  • 2
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:2

Číslo zápasu: 4

Daniela Vítovcová
Shiho Ono
  • 10
  • 3
  • 5
  • 0
  • 0
  • 12
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kateřina Rozínková
Kateřina Pěnkavová
  • 2
  • 1
  • 4
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Ivana Pelcmanová
Lenka Harabaszová
  • 11
  • 11
  • 5
  • 10
  • 12
  • 6
  • 2
  • 11
  • 12
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 2:4

Číslo zápasu: 7

Daniela Vítovcová
Kateřina Pěnkavová
  • 4
  • 2
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Ivana Pelcmanová
Shiho Ono
  • 9
  • 13
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 15
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Kateřina Rozínková
Lenka Harabaszová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Ivana Pelcmanová Aneta Konečná
Kateřina Pěnkavová Lenka Harabaszová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SKST Hodonín

SK Dobré

Extraliga žen / 29.11.2014 / 09:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 16 93:35 45
2. SKST Hodonín 16 89:29 44
3. SK Frýdlant n. O. 17 83:63 39
4. SVS Hradec Králové 16 73:68 34
5. MK Řeznovice 16 71:66 33
6. SK Dobré 16 68:75 30
7. KST Hluk MP Dream 16 54:83 27
8. SKST Baník Havířov 17 54:90 26
9. SKST Vlašim 16 56:86 23
10. Sokol Nusle Praha 16 41:87 23