KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 18. kolo / ne 08.03 2015 / Začátek: 10:00

6:0

Vyhrané sady: 18:2 / Vyhrané míčky: 219:137

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Dagmar Ilievová
Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 4
  • 6
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Marie Hrachová
Klára Diblíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Karin Grofová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 7
  • 11
  • 11
  • 0
  • 4
  • 11
  • 9
  • 8
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Marie Hrachová
Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 8
  • 6
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Dagmar Ilievová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 13
  • 7
  • 2
  • 3
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 5:0

Číslo zápasu: 6

Karin Grofová
Klára Diblíková
  • 11
  • 14
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 12
  • 9
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:0

Číslo zápasu: 7

Marie Hrachová
Lenka Radnicová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Karin Grofová
Olga Procházková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Dagmar Ilievová
Klára Diblíková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Karin Grofová Dagmar Ilievová
Lenka Radnicová Olga Procházková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Sokol Nusle Praha

SK Frýdlant n. O.

Extraliga žen / 30.11.2014 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 16 93:35 45
2. SKST Hodonín 16 89:29 44
3. SK Frýdlant n. O. 17 83:63 39
4. SVS Hradec Králové 16 73:68 34
5. MK Řeznovice 16 71:66 33
6. SK Dobré 16 68:75 30
7. KST Hluk MP Dream 16 54:83 27
8. SKST Baník Havířov 17 54:90 26
9. SKST Vlašim 16 56:86 23
10. Sokol Nusle Praha 16 41:87 23