KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 19. kolo / pá 20.03 2015 / Začátek: 18:00

1:6

Vyhrané sady: 6:20 / Vyhrané míčky: 195:265

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Kateřina Stará
Lucia Truksová
  • 10
  • 8
  • 11
  • 8
  • 0
  • 12
  • 11
  • 7
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Veronika Poláková
Olesia Stakhova
  • 6
  • 9
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Michaela Keroušová
Karolína Mynářová
  • 5
  • 3
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Veronika Poláková
Lucia Truksová
  • 8
  • 4
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 7
  • 9
  • 3

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Kateřina Stará
Karolína Mynářová
  • 11
  • 9
  • 11
  • 5
  • 4
  • 9
  • 11
  • 9
  • 11
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Michaela Keroušová
Olesia Stakhova
  • 6
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Veronika Poláková
Karolína Mynářová
  • 3
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 1:6

Číslo zápasu: 8

Michaela Keroušová
Lucia Truksová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Kateřina Stará
Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Veronika Poláková Kateřina Stará
Lucia Truksová Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

SKST Vlašim

Extraliga žen / 04.12.2014 / 17:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 17 99:35 48
2. SKST Hodonín 17 95:31 47
3. SK Frýdlant n. O. 18 89:66 42
4. SVS Hradec Králové 17 79:69 37
5. MK Řeznovice 17 73:72 34
6. SK Dobré 17 73:80 32
7. KST Hluk MP Dream 17 54:89 28
8. SKST Baník Havířov 18 57:96 27
9. Sokol Nusle Praha 17 46:92 25
10. SKST Vlašim 17 57:92 24