KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 20. kolo / so 21.03 2015 / Začátek: 15:00

0:6

Vyhrané sady: 4:18 / Vyhrané míčky: 175:233

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Klára Diblíková
Olesia Stakhova
  • 8
  • 7
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Lenka Radnicová
Lucia Truksová
  • 11
  • 6
  • 9
  • 9
  • 0
  • 5
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Kateřina Vajcová
Karolína Mynářová
  • 5
  • 2
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Lenka Radnicová
Olesia Stakhova
  • 11
  • 4
  • 9
  • 11
  • 7
  • 9
  • 11
  • 11
  • 8
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 0:4

Číslo zápasu: 5

Klára Diblíková
Karolína Mynářová
  • 5
  • 5
  • 10
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 12
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:5

Číslo zápasu: 6

Kateřina Vajcová
Lucia Truksová
  • 10
  • 11
  • 11
  • 10
  • 0
  • 12
  • 8
  • 13
  • 12
  • 0

1:3

Stav utkání po zápase: 0:6

Číslo zápasu: 7

Lenka Radnicová
Karolína Mynářová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 8

Kateřina Vajcová
Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Klára Diblíková
Lucia Truksová
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Lenka Radnicová Markéta Vondráková
Karolína Mynářová Olesia Stakhova
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

SVS Hradec Králové

Sokol Nusle Praha

Extraliga žen / 14.12.2014 / 10:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín 18 101:34 50
2. MSK Gumotex Břeclav 18 102:41 49
3. SK Frýdlant n. O. 18 89:66 42
4. SVS Hradec Králové 18 85:69 40
5. MK Řeznovice 18 79:74 37
6. SK Dobré 18 78:85 34
7. KST Hluk MP Dream 18 56:95 29
8. SKST Baník Havířov 18 57:96 27
9. SKST Vlašim 18 62:97 26
10. Sokol Nusle Praha 18 46:98 26