KONEC

SKST Chodov

NH Ostrava

Extraliga mužů / 08.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Liberec

Extraliga mužů / 09.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 10.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

0:0
KONEC

Extraliga žen / 3. kolo / so 18.10 2014 / Začátek: 14:00

6:1

Vyhrané sady: 20:5 / Vyhrané míčky: 259:162

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Veronika Kmeťová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Kateřina Pěnkavová
Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 6
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Lenka Harabaszová
Lenka Radnicová
  • 8
  • 3
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 11
  • 6
  • 3
  • 5

3:2

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Kateřina Pěnkavová
Markéta Vondráková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 1
  • 7
  • 5
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Veronika Kmeťová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 6
  • 11
  • 12
  • 10
  • 9
  • 11
  • 7
  • 14
  • 12

2:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Lenka Harabaszová
Olga Procházková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 5
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Kateřina Pěnkavová
Lenka Radnicová
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 7
  • 7
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Lenka Harabaszová
Markéta Vondráková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 9

Veronika Kmeťová
Olga Procházková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

Sokol Nusle Praha

SKST Hodonín

Extraliga žen / 17.01.2015 / 14:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 3 17:6 8
2. SK Frýdlant n. O. 3 17:9 8
3. SKST Baník Havířov 3 16:12 7
4. SKST Hodonín 2 12:1 6
5. SVS Hradec Králové 3 13:15 6
6. MK Řeznovice 3 14:15 6
7. SKST Vlašim 3 11:16 5
8. SK Dobré 3 10:17 4
9. KST Hluk MP Dream 2 5:11 3
10. Sokol Nusle Praha 3 5:18 3