KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

KONEC

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 9. kolo / pá 12.12 2014 / Začátek: 18:00

6:1

Vyhrané sady: 21:4 / Vyhrané míčky: 265:151

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Aneta Širučková
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 2
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 1:0

Číslo zápasu: 2

Vivien Éllö
Andrea Botková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 6
  • 9
  • 8
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 2:0

Číslo zápasu: 3

Andreia Dodean
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 10
  • 11
  • 11
  • 0
  • 5
  • 12
  • 6
  • 6
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 3:0

Číslo zápasu: 4

Vivien Éllö
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 4:0

Číslo zápasu: 5

Aneta Širučková
Stanislava Slezáková
  • 9
  • 7
  • 8
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 4:1

Číslo zápasu: 6

Andreia Dodean
Andrea Botková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 9
  • 9
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 5:1

Číslo zápasu: 7

Vivien Éllö
Stanislava Slezáková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 4
  • 5
  • 3
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 6:1

Číslo zápasu: 8

Andreia Dodean
Klára Malíková
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0
  • 3
  • 6
  • 4
  • 0
  • 0

3:0

Stav utkání po zápase: 7:1

Číslo zápasu: 9

Aneta Širučková
Andrea Botková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

Číslo zápasu: 10

Vivien Éllö Aneta Širučková
Andrea Botková Stanislava Slezáková
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

0:0

další vzájemná utkání

KST Hluk MP Dream

MSK Gumotex Břeclav

Extraliga žen / 20.03.2015 / 18:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. MSK Gumotex Břeclav 8 47:13 23
2. SK Frýdlant n. O. 9 47:29 23
3. SKST Hodonín 8 45:17 22
4. SVS Hradec Králové 8 34:38 15
5. SKST Baník Havířov 9 33:46 15
6. MK Řeznovice 8 32:39 15
7. Sokol Nusle Praha 8 27:40 14
8. SK Dobré 8 30:41 13
9. SKST Vlašim 8 30:42 13
10. KST Hluk MP Dream 8 25:45 11