KONEC

SKST PLUS Hodonín A

HB Ostrov Havlíčkův Brod

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST PLUS Hodonín A

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

PŘED ZÁPASEM

HB Ostrov Havlíčkův Brod

SKST Chodov

Extraliga mužů / 01.06.2024 / 18:00

KONEC

Extraliga žen / 1. kolo / ne 11.10 2015 / Začátek: 10:00

2:6

Vrchní rozhodčí: Vladislava Michalčíková

Vyhrané sady: 11:22 / Vyhrané míčky: 289:352

/ ŽK: Kaucký Petr / Diváků: 80

Číslo zápasu: 1

Stanislava Slezáková
Hana Kubátová
  • 8
  • 11
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 13
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:1

Číslo zápasu: 2

Alina Nikitchanka
Dagmar Ilievová
  • 3
  • 8
  • 7
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:2

Číslo zápasu: 3

Markéta Ševčíková
Zdena Blašková
  • 3
  • 8
  • 5
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 0:3

Číslo zápasu: 4

Alina Nikitchanka
Hana Kubátová
  • 11
  • 14
  • 11
  • 3
  • 12
  • 7
  • 16
  • 8
  • 11
  • 10

3:2

Stav utkání po zápase: 1:3

Číslo zápasu: 5

Stanislava Slezáková
Zdena Blašková
  • 11
  • 11
  • 8
  • 7
  • 11
  • 7
  • 5
  • 11
  • 11
  • 13

2:3

Stav utkání po zápase: 1:4

Číslo zápasu: 6

Markéta Ševčíková
Dagmar Ilievová
  • 16
  • 4
  • 4
  • 11
  • 3
  • 14
  • 11
  • 11
  • 9
  • 11

2:3

Stav utkání po zápase: 1:5

Číslo zápasu: 7

Alina Nikitchanka
Zdena Blašková
  • 13
  • 11
  • 11
  • 11
  • 0
  • 11
  • 6
  • 13
  • 5
  • 0

3:1

Stav utkání po zápase: 2:5

Číslo zápasu: 8

Markéta Ševčíková
Hana Kubátová
  • 4
  • 7
  • 17
  • 0
  • 0
  • 11
  • 11
  • 19
  • 0
  • 0

0:3

Stav utkání po zápase: 2:6

Číslo zápasu: 9

Stanislava Slezáková
Dagmar Ilievová
  • 7
  • 11
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • 9
  • 0
  • 0
  • 0

1:1

Stav utkání po zápase: 2:7

další vzájemná utkání

SK Frýdlant n.O.

KST Hluk MP Dream

Extraliga žen / 10.01.2016 / 11:00 /

tabulka po kole

P. TÝM Z SKÓRE B
1. SKST Hodonín A 1 6:1 3
2. MSK Gumotex Břeclav 1 6:3 3
3. SK Frýdlant n.O. 1 6:2 3
4. MK Řeznovice 1 6:0 3
5. SK Dobré 1 6:4 3
6. SVS Hradec Králové 1 1:6 1
7. SKST Hodonín B 1 4:6 1
8. SKST Vlašim 1 0:6 1
9. KST Hluk MP Dream 1 2:6 1
10. SKST Baník Havířov 1 3:6 1